Gwiazdy

Natalia Klimas o zachciankach w ciąży: "O 23 mąż chodzi do sklepu po lody i ogórki kiszone"

Gwiazdy

Aktorka Natalia Klimas ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że jest w ciąży. Udostępniła na nim zdjęcie, na którym prezentuje ciążowy brzuszek. O tym, jak się czuje w stanie błogosławionym opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej.

Natalia Klimas i #babyontheway

Natalia Klimas podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną - jest w ciąży. Będzie to pierwsze dziecko aktorki. Wiadomość przekazała za pośrednictwem Instagrama. Pod zdjęciem, na którym prezentuje ciążowy brzuszek napisała:

Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno.

Dodała też hasztag #babyontheway.

Fani aktorki gratulowali jej błogosławionego stanu i życzyli zdrowia. Wielu też podkreślało, że wygląda promiennie.

Ilość serdeczności i ciepła jakie dostałam po tym poście to było bardzo miłe. Kobiety pisały, że dołączam do klubu mam. Ja nie wiedziałam, że to jest taki duży klub. I do póki nie jesteś w zaawansowanej ciąży to nie masz do niego dostępu. Czuję się teraz ważna i dorosła.

- podkreśliła Natalia w rozmowie z Kasią Olubińską.

Jak Natalia wspomina początki ciąży?

Kiedy Natalia dowiedziała się, że jest w ciąży, od razu podzieliła się tą nowiną ze swoim mężem. Oboje postanowili, że póki nie będą mieli potwierdzenia od lekarza, że wszystko jest w porządku, że serce dziecka bije, nie będą się za wcześnie cieszyć. Jak Natalia obwieściła tę radosną informację rodzinie?

Mamie kupiłam pod choinkę małe skarpeteczki. Na początku była w szoku. Po chwili obie się popłakałyśmy.

-zdradziła aktorka.

Chłopiec czy dziewczynka?

Natalia w ciąży wprost promienieje. Klimas jest obecnie w drugim trymestrze, kiedy wszelkie dolegliwości związane z początkami ciąży minęły. Aktorki nie męczą już mdłości, nie przeszkadzają zapachy. Natalia ma mnóstwo energii i czuje się bardzo dobrze. Wciąż jest aktywna zawodowo. Jak sama mówi:

Jestem w totalnej euforii. Nie mogę przestać mówić, że będę miała dzidziusia.

Natalia, choć jeszcze nie zaaranżowała w swoim mieszkaniu pokoiku dla dziecka, to przyznaje, że kupuje dużo ubranek i gadżetów dla swojego maluszka.

Przyszli rodzice poznali już płeć dziecka, ale nie chcą dzielić się jeszcze tą informacją ze światem.

Poznawanie płci to było bardzo emocjonalne przeżycie. Imię też już jest. Kiedy dowiedzieliśmy się, co to będzie, od razu wiedzieliśmy jak je nazwiemy.

Czy aktorce towarzyszą ciążowe zachcianki?

Okazuje się, że tak! W pierwszym trymestrze Natalia jadła same pomarańcze i krem z pomidorów. Inne smaki i zapachy przyprawiały ją o mdłości. Obecnie aktorka również miewa różne zachcianki.

To po prostu mnie napada i trzeba jechać do tego sklepu o 23 po lody, ogórki kiszone, kefir i bułkę lub inne smakołyki. Jestem terrorystką jeżeli o to chodzi.

Opiekuńczy mąż Natalii spełnia wszystkie kulinarne zachcianki aktorki.

FOT. Natalia Klimas/Instagram

>>> Zobacz także:

Wskazania do cesarki - planowe i nagłe

Czy po cesarce możliwy jest poród naturalny?

Dzieci z cesarek mają niższą odporność?

Natalia Klimas - kariera i życie prywatne

Natalia Klimas urodziła się w 1983 roku Warszawie. Jest córką znanej projektantki mody Joanny Klimas. Ukończyła The Lee Strasberg Theatre Institute, uczyła się również w The William Esper Studio. Aktorka zagrała między innymi w takich filmach jak: Bogowie, Słyszeliście o Morganach, Wściekłość i Sama Słodycz.

Prywatnie Natalia Klimas jest związana z Mikołajem Boberem, z którym wzięła ślub w 2018 roku.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości