Gwiazdy

Natalia Janoszek miała zawał i uprawia sport ekstremalny. "Żyję pełnymi płucami"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
M. Nabiałczyk, B. Zalewska
Gwiazda kina Bollywod i jej ekstremalna pasja
Gwiazda kina Bollywod i jej ekstremalna pasjaDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Natalia Janoszek to wszechstronnie utalentowana artystka, która dzięki ciężkiej pracy i ogromnym ambicjom osiągnęła międzynarodowy sukces. W zapełnionym po brzegi grafiku gwiazda znajduje także czas na nietypowe hobby. To, co najbardziej ją kręci, to… sporty ekstremalne.

Natalia Janoszek - największe pasje

Natalia Janoszek to aktorka, piosenkarka oraz reprezentantka Polski w międzynarodowych konkursach piękności. Została doceniona między innymi przez twórców Bollywood, gdzie zagrała główną rolę w filmie "Dreamz" oraz przez producentów zza oceanu. Tam zagrała w amerykańskim dokumencie "The Green Fairy". Pojawiła się na okładce magazynu "L’Officiel". Udziela się również charytatywnie i realizuje swoje pasje, a największą są skoki spadochronowe.

Dopiero mam za sobą dwa skoki solo. Nie czułam strachu, tylko ekscytacje. Kocham sporty ekstremalne, nurkuję, pływam na kite, wake-u, kocham jeździć na snowboardzie. Jest to dla mnie taki rodzaj psychoterapii, jest to odskocznia od mojego szalonego życia zawodowego. Daje mi to dużo radości, energii i wycisza. 

Natalia skoków uczyła się pod opieką Katarzyny Witkowskiej, instruktorki z AFF Aeroklub Warszawski. Jak przyznała, to, że wspiera ją kobieta, jest jeszcze bardziej inspirujące

- Można jednego dnia chodzić w szpilkach po czerwonych dywanach i grać gwiazdę, a drugiego dnia skakać z 5 tys. metrów nad ziemią i jest to zdecydowanie najlepsze uczucie, jakie może towarzyszyć - dodała.

Natalia Janoszek przeszła zawał

Natalia czerpie z życia garściami, łącząc wiele prac z zainteresowaniami. Kilka lat temu jej stan zdrowia nie wskazywał jednak na to, że będzie uprawiać sporty ekstremalne.

- To już będą cztery lata, jak jest po zawale i zatorze płuc. Pamiętam, że miałam wtedy 30 procent płuc i powiedziano mi, że żadnych sportów sobie nie pouprawiam. Pół roku po tym pojechałam do Malezji i zrobiłam licencję nurka. Żyję pełnymi płucami. Chyba na tym postawiona jest cała moja kariera. Zawsze, gdy ktoś mi mówił, że czegoś nie mogę zrobić, ja musiałam udowodnić sobie i innym, że jednak można, że te granice to sami sobie wyznaczamy - opowiadała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: M. Nabiałczyk, B. Zalewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości