Gwiazdy

Czas szybko płynie. Oto gwiazdy, które mogą się dziś pochwalić nastoletnimi dziećmi

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Często powtarza się, że upływ czasu najlepiej widać po dzieciach. Mogą to potwierdzić gwiazdy, których pociechy jeszcze niedawno stawiały pierwsze kroki. Dzisiaj to już nastolatkowie, którzy często bardzo przypominają swoich rodziców. Oto sławne osoby, które mogą pochwalić się prawie dorosłymi latoroślami.

Nastoletnia córka Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski w trakcie swojego małżeństwa doczekali się dwojga dzieci. Ich syn Xawier skończył już w tym roku 18 lat, jednak Fabienne na osiągnięcie pełnoletności musi jeszcze trochę poczekać. W sierpniu będzie obchodziła swoje 17. urodziny. Mandaryna w jednym z wywiadów podkreślała, że pociechy wdały się w obojga rodziców. Po mamie odziedziczyły m.in. pasję do tańca.

Nastoletnie dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk przez wiele lat tworzyli udany związek. Niestety śmierć aktorki przerwała rodzinne szczęście. Najmłodsza z ich pociech, czyli Jan ma obecnie 9 lat, jednak jego starsze rodzeństwo to już nastolatkowie. Szymon Bieniuk ma już 13 lat. Z kolei Oliwia Bieniuk to 17-latka, która w październiku 2020 r. oficjalnie wkroczy w dorosłość. Według wielu osób, z każdym rokiem dziewczyna robi się coraz bardziej podobna do nieżyjącej mamy. Córka piłkarza jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pochwaliła się ostatnio zdjęciami z wakacji.

Nastoletnia córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka w lutym bieżącego roku świętowali 20. rocznicę ślubu. Doczekali się trojga dzieci. Najstarszy z rodzeństwa Jan ma już 20 lat, najmłodsza Laura 3, z kolei środkowa córka Anna skończyła 15 lat, a jej podobieństwo do mamy jest uderzające. Widać je chociażby na fotografiach, które wokalistka opublikowała w maju na Instagramie.

Nastoletni syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy

Allan Krupy to 16-letni syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy. Nastolatek jest prawdziwą dumą wokalistki, która ma z nim prawdziwie przyjacielskie stosunki. Obecnie uczy się on w liceum wojskowym, jednak po mamie odziedziczył pasję do muzyki. Próbuje nawet swoich sił w jej tworzeniu i, jak przyznała w Dzień Dobry Wakacje piosenkarka, idzie mu to naprawdę dobrze.

Nastoletni syn Reese Witherspoon i Ryana Phillippe'a

Resse Witherspoon jest szczęśliwą mamą trojga dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Ryanem Phillippe’em ma 20-letnia córkę Avę i 16-letniego Deacona. Z drugim mężem Jimem Tothem doczekała się syna Tennesseego (7 lat). Jej środkowa pociecha zaczęła stawiać kroki w branży muzycznej. W połowie lipca 2020 r. ukazał się pierwszy singiel Deacona "Long Run", czym dumna mama pochwaliła się na profilach społecznościowych.

Nastoletnie dzieci Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina

Gwyneth Paltrow ze swoim byłym mężem Chrisem Martin doczekała się dwojga dzieci. Zarówno Apple, jak i Moses są już dzisiaj nastolatkami i mają, kolejno, 16 i 14 lat. Rzadko pokazują się publicznie. Ostatnio jednak aktorka parę razy zdecydowała się opublikować fotografie z córką. Na jednym ze zdjęć obie oddawały się wakacyjnemu wypoczynkowi. Ich podobieństwo do siebie było uderzające.

Zobacz także:

Jak dwie krople wody, czyli córki, które wyglądają dokładnie jak ich sławne matki

Agnieszka Kaczorowska-Pela urządziła córeczce bajkowe urodziny . "Za nami rok niesamowitych doświadczeń"

Agnieszka Radwańska urodziła. Szczęśliwą nowinę przekazał jej mąż. Pokazał też zdjęcie dziecka

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości