Gwiazdy

Ekstrawagancka stylizacja Naomi Campbell. Modelka pokazała, jak chroni się przed koronawirusem

Gwiazdy

Aktualizacja:

Brytyjska supermodelka opublikowała zdjęcie na Instagramie w nietypowym stroju. Naomi Campbell pojawiła się na lotnisku w Los Angeles w kombinezonie ochronnym, masce i goglach. "Bezpieczeństwo przede wszystkim" - napisała pod postem.

Naomi: królowa higieny i zdrowia

Taki strój u znanej supermodelki to niecodzienny widok. Naomi wzięła sprawę panującego wirusa na poważnie. Modelka bardzo dużo podróżuje i ma kontakt z osobami różnej narodowości. Informacje o rozprzestrzeniającym się koronawirusie zmusiły supermodelkę do podjęcia dodatkowych kroków w sprawie ochrony zdrowia.

Campbell opublikowała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie w "zestawie antywirusowym": kombinezonie ochronnym, masce i goglach. Pod postem dołączyła informację o tym, że strój dostała od swojej przyjaciółki, modelki Lindy Evangelisty.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Nowy poziom. Dziękuję Ci, Lindo

- napisała Naomi.

W komentarzach pod zdjęciem możemy przeczytać wiele opinii na temat stroju ochronnego Naomi. Niektórzy fani są zachwyceni jej podejściem do sprawy, inni - przerażeni.

Jesteś legendą, która jest o krok przed nami

Królowa higienicznych podróży

Kochanie, nie jesteś chora, nie ma potrzeby zakrywać się aż tak

- czytamy.

Co więcej, Naomi udostępniła filmik, na którym widzimy obsesyjną dezynfekcję wykonywaną przez nią samą podczas jednej z podróży. Modelka czyściła chusteczkami antybakteryjnymi każdy kąt i sprzęt znajdujący się koło jej siedzenia.

Supermodelka lat 80. i 90.

Naomi Campbell swoją karierę w modelingu rozpoczęła w wieku 15 lat. Została okrzyknięta jedną z sześciu supermodelek swojej generacji. Modelkę zatrudniano na pokazach największych domów mody, takich jak: Chanel, Marc Jacobs, Yves Saint Laurent, Chloé i Prada. Naomi wciąż pracuje przed obiektywem, sporadycznie występuje także na wybiegach podczas tygodni mody.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości