Gwiazdy

Wybrano najseksowniejszą kobietę świata. Damian Michałowski: Gdybym był w "Mam Talent!", od razu dałbym tej pani złoty przycisk do finału

Gwiazdy

Aktualizacja:

Magazyn "Maxim" wybrał najseksowniejszą kobietą świata. Tytuł ten zdobyła Teyana Taylor, która wystąpiła w klipie Kanye Westa. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk.

Teyana Taylor - najseksowniejsza kobieta świata

Pamiętacie teledysk do piosenki "Fade" Kanye Westa? To właśnie w nim tańczy Teyana Taylor, która została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą świata.

- Opublikowała fantastyczny post na Instagramie, w którym chwali się tym niemałym sukcesem, jakim jest tytuł najseksowniejszej na świecie. Napisała, że ona na co dzień jest dziewczyną, która chodzi w dresach, luźnych spodniach, T-shirtach, bez makijażu i dziwi się, dlaczego to właśnie ją wybrali – zdradziła Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

Paulina Krupińska-Karpiel zwróciła uwagę, że Teyana Taylor faktycznie nie jest wyzywająca, a wręcz przeciwnie - bardzo kobieca. – Gdybym był w "Mam Talent!", od razu dałbym tej pani złoty przycisk do finału – skomentował Damian Michałowski, widząc tańczącą Taylor.

Teyana Taylor – kim jest?

Teyana Taylor ma 30 lat i pochodzi z Nowego Jorku. Choć w Polsce jej nazwisko nie jest powszechnie znane, to w USA - już tak. "Najseksowniejsza kobieta" jest tancerką, choreografką i aktorką. Była wielokrotnie doceniana przez producentów. W 2016 roku zachwycił się nią Kanye West.

Prywatnie jest żoną gwiazdora NBA oraz mamą dwójki dzieci. Po ciążach szybko wróciła do formy, ponieważ codziennie tańczy. I to właśnie jest sekret jej smukłej sylwetki. Na Instagramie ma ponad 12 milionów obserwatorów!

Zobacz także:

Rewia mody w stadninie Ferensteinów. Lara Gessler z rodziną, Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Kalczyńska

Spektakularna przemiana seniorów. "Mam nowe życie, nowy zawód i to na emeryturze."

Irena Kamińska-Radomska skomentowała odważne zdjęcie Patrycji Wiei. "Damą się jest, a nie bywa"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości