Gwiazdy

Najnowsza kolekcja Gosi Baczyńskiej inspirowana renesansem. "To dzieła sztuki"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Sezon jesiennych pokazów można uznać za otwarty. Wczoraj, w Pałacu na wodzie w Łazienkach Królewskich odbył się pokaz najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej. Jak pokaz mody oceniają gwiazdy? Za co najbardziej cenią projektantkę? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Mateusz Hładki.

Pokaz Gosi Baczyńskiej

Jak zdradziła sama projektantka, kolekcja jest inspirowana renesansem. Co o kolekcji sądzą gwiazdy?

Gosia Baczyńska jest jedną z tych osób, które do tej pory podziwiałam ich twórczość. Z premedytacją nazywam to twórczością, bo myślę, że jest artystką prawdziwą. To nie jest tylko robienie mody, to jest coś więcej. Przyglądałam się temu z ubocza, bo jestem zbyt nieśmiała, żeby tak przychodzić na pokazy mody. Dziś postanowiłam pokonać nieśmiałość i przyjść, żeby zobaczyć, jak to wygląda naprawdę.

- zdradziła Katarzyna Nosowska.

Ona sama wyznacza trendy i to jest wielka moda. To jest tzw. Moda haute couture, która nie jest absolutnie codzienną modą. To są sylwetki na wielkie wyjścia, które są spektakularne i wyjątkowe. Przez to też wzbudzają tyle emocji.

- dodała Małgorzata Socha.

Gosia doskonale zna swój fach. Jest świetną krawcową przez duże „K”, ale jest przede wszystkim dla mnie artystką. Przekonałam się o tym, kiedy tworzyła dla mnie dwie kreacje. Na mój ślub i pierwszą premierę.

- zdradziła Katarzyna Warnke.

Gosia to osobowość. Bardzo się lubimy. Ona w sobie coś takiego królewskiego.

-dodał Piotr Stramowski.

Jej sukienki to są prawdziwe dzieła sztuki. Ona wszystko musi dopiąć sama. Dlatego ten proces powstawania jest taki mozolny.

- stwierdziła Joanna Horodyńska.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

Pozostałe wiadomości