Gwiazdy

Najgłośniejsze rozwody w show-biznesie. Te związki nie przetrwały nawet roku

Gwiazdy

Peter Dazeley/Getty Images

Nie milkną echa po rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, którzy uchodzili za idealną parę. Podróżnicy zakończyli swój związek zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Jednak nie tylko o nich było głośno. Przypominamy rozwody, które wstrząsnęły światem mediów.

Rozwód w show-biznesie

Małżeństwa znanych osób z pierwszych stron gazet wzbudzają duże zainteresowanie fanów i świata mediów. Na początku piękny ślub w blasku fleszy i w towarzystwie znanych gości, a niedługo potem - głośny rozwód. Niestety, jak to w życiu bywa, nie każdej parze pisana jest wieczna miłość. Oto pary, które nie doczekały się obchodów pierwszej rocznicy ślubu nazywanej "papierową".

Które gwiazdy szybko się rozstały po zawarciu małżeństwa?

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska - 8 miesięcy

Pierwsze małżeństwo Mateusza Damięckiego nie przetrwało roku. Oficjalny powód nie jest jednak znany. Na szczęście artyście udało się to za drugim razem. W 2018 roku ożenił się z Pauliną Andrzejewską, z którą ma dwóch synów: Franciszka i Ignacego.

Britney Spears i Jason Alexander - 55 godzin

To się dopiero nazywa ekspresowy związek małżeński. W 2004 r. księżniczka muzyki pop wyszła za mąż za swojego przyjaciela, Jasona Alexandra. Ślub odbył się nad ranem w Las Vegas. Natomiast 2 dni i 7 godzin później małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Jennifer Lopez i Cris Judd - 218 dni

Jennifer Lopez i tancerz Cris Judd poznali się podczas realizacji teledysku "Love don't cost a thing". 12 miesięcy później na przedmieściach Los Angeles stanęli na ślubnym kobiercu, a nieco ponad pół roku złożyli pozew o rozwód. Małżeństwo zakończyło się w lipcu 2002 roku po tym, jak piosenkarka zaczęła spotykać się z aktorem Benem Affleckiem.

Dariusz Michalczewski i Patrycja Ossowska - 5 miesięcy

Para poznała się w Niemczech. To właśnie Patrycja Ossowska miała być wielką miłością boksera, która podniesie go po przednim związku. Niestety tak się nie stało. Ceremonia ślubna odbyła się w 2006 roku, a 5 miesięcy później się rozstali. Jak podaje dziennikbaltycki.pl Michalczewski wrócił do Polski, a Ossowska - została w Niemczech. Natomiast szczęście udało mu się odnaleźć u boku Barbary Imos, która przyjęła jego nazwisko.

Lisa Marie Presley i Nicolas Cage - 3 miesiące

Lisa Marie Presley i Nicolas Cage pobrali się w sierpniu 2002 roku. Trzy miesiące później postanowili się rozwieźć. Co ciekawe, to nie jest najkrótsze małżeństwo aktora, bo z Eriką Koike rozwiódł się po... czterech dniach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Mandaryna o związkach i… wymarzonym typie mężczyzny

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości