Gwiazdy

"Na Wspólnej". Czy Iga powie Michałowi, że będą mieli córkę?

Gwiazdy

Źródło:
tvn.pl
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3562 odcinku?

Serial "Na Wspólnej" emitowany jest od 2003 roku i nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością. W najnowszym - 3562 - docinku Iga dowie się, że będzie miała córkę. Czy poinformuje o tym Michała? Sprawdź, co jeszcze się wydarzy.

"Na Wspólnej". Co się wydarzy?

W najnowszym - 3562 - odcinku serialu "Na Wspólnej" Ula będzie martwiła się o Zuzę, która nie daje znaku życia. Kiedy w końcu zadzwoni telefon, odbierze Kamil. Zuza nie będzie chciała z nim rozmawiać i się rozłączy. W pracy Hoffer spotka Kolendę. Kochanka powie mu, że kogoś sobie znalazła i jest z nim szczęśliwa. Rozgoryczony Kamil upije się do nieprzytomności.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Zachwyt Pawła nad piękną Sarą - nianią Gucia - nie minie. Beata będzie coraz bardziej zazdrosna i zaniepokojona. Gdy zadzwoni do Sary, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku z Guciem, wyda jej się, że słyszy rozbawiony głos męża. Zdenerwowana wpadnie do domu i zobaczy Sarę w miłosnym uniesieniu.

Tymczasem Michał przyjdzie na badanie USG Igi. Przybysz będzie bardzo niezadowolona. Da mu do zrozumienia, że go tu nie chce i poinformuje go, co z dzieckiem. Jakiś czas później Michał dostanie od niej suchą informację, że będą mieli córkę. Brzozowski będzie bardzo szczęśliwy.

"Na Wspólnej". Gdzie i kiedy można oglądać serial?

"Na Wspólnej" można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - na antenie stacji TVN o godzinie 20.15. W wtorek, 24 stycznia, najnowszy - 3562. - odcinek produkcji - wyjątkowo zostanie wyemitowany o godzinie 20.20. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości