Gwiazdy

"Na Wspólnej". W szpitalu dojdzie do strzelaniny. Czy ktoś zostanie ranny?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3500 odcinku?
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3500 odcinku?
wideo 2/13

"Na Wspólnej" to jeden z najdłużej emitowanych seriali w Polskiej telewizji. Produkcja przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. W najnowszym, 3500. odcinku w szpitalu będzie miała miejsce strzelanina. Kto i dlaczego zdecyduje się sięgnąć po broń? Czy ktoś ucierpi?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3500. odcinku?

W 3500. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kolenda - zdesperowany mąż kobiety, która czeka na przeszczep serca - będzie się domagał od lekarzy, aby wykonali operację. Argumenty, które przedstawi mu Kamil, nie zmienią jego nastawiania. Kolenda będzie grozić lekarzowi bronią. W pewnym monecie mężczyzna strzeli.

W międzyczasie Iga będzie rozmawiała z Martą przez telefon. Zdradzi, że odkąd zobaczyła dwie kreski na teście ciążowym, jest kompletnie rozbita. Rozmowę obu kobiet usłyszy Ignaś. Chłopiec o wszystkim opowie tacie. Ten będzie chciał wiedzieć, o jakim teście mówiła Przybysz.

Honorata i Artur poszukają sposobu na muzyczną pasję matki naczelnego, która wszystkim uprzykrza życie. Czy tę dwójkę łączy jedynie platoniczna przyjaźń? Dowiecie się tego najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej". Gdzie i kiedy można oglądać serial?

"Na Wspólnej" to serial nadawany przez stację TVN. Najnowsze odcinki można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - o godzinie 20.15. We wtorek, 4 października, zostanie wyemitowany 3500. odcinek. Warto dodać, że serial dostępny jest również na platformie Player.pl. Można tam zobaczyć archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości