Gwiazdy

"Na Wspólnej". Czy Basia uwierzy, że mąż ją zdradzał?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
"Na Wspólnej". Zwiastun odcinka nr 3478

"Na Wspólnej" to serial, który na antenie stacji TVN emitowany jest od 2003 roku. Produkcja nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością i każdego dnia przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. W najnowszym - 3478 - odcinku lojalność Basi wobec męża zostanie wystawiona na próbę. Czy uwierzy w zdradę męża?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku 3478?

W premierowym 3478 odcinku serialu "Na Wspólnej" Mikołaj znajdzie Michała w kasynie. Mężczyzna będzie próbował odciągnąć go od gry. Mikołaj wyrzuci koledze, że przez niego oszukuje nie tylko swoją żonę, ale także Igę. Ukochana Brzozowskiego będzie miała przeczucie, że z Michałem dzieje się coś złego. Czy jej obawy się znikną, gdy Michał uklęknie i poprosi ją o rękę?

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Weronikę w kancelarii odwiedzi mąż Pomorskiej. Mężczyzna będzie próbował przekonać prawniczkę, że jego żona potrzebuje pomocy psychiatrycznej. Gdy Weronika nie da wiary jego słowom, Pomorski stanie się nieprzyjemny i obcesowy. Tymczasem Pola - po tym jak oskarżyła Smolnego o molestowanie - będzie próbowała naprawić swoje relacje z pozostałymi członkami redakcji. Niestety jej starania nic nie dadzą. Co gorsza, prezes będzie miał do niej pretensje, że opowiedziała o sprawie Smolnego brukowcom. Wieczorem Pola spotka się z żoną Krzysztofa. Dziewczyna będzie chciała jej wmówić, że mężczyzna ją zdradzał. Czy Basia uwierzy w te słowa? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym odcinku serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej". Gdzie można oglądać serial?

"Na Wspólnej" to codzienny serial emitowany przez stację TVN. Premierowe odcinki można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15. Już w czwartek, 25 sierpnia, wyemitowany zostanie 3478 odcinek. Warto dodać, że serial dostępny jest także na platformie Player.pl. Można tam znaleźć odcinki, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości