Gwiazdy

"Na Wspólnej". Jaka kara spotka Janka za jego wybryk?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
"Na Wspólnej". Zapowiedź odcinka nr 3476
"Na Wspólnej". Zapowiedź odcinka nr 3476
wideo 2/13

Serial "Na Wspólnej" nieprzerwanie przyciąga przed ekrany miliony widzów. W premierowym, 3476. odcinku Janek będzie musiał ponieść konsekwencje swojego wybryku. Jaka kara czeka chłopaka za jego nieodpowiedzialne zachowanie?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3476 odcinku?

W najnowszym, 3476. odcinku serialu "Na Wspólnej" Beata przeprosi Emila, za to, że go obraziła. Larson wyzna, że nie ma do niej żalu. Policjant poinformuje kobietę, że odbędzie się wizja lokalna, która pomoże oczyścić Pawła z zarzutów. Niestety okaże się, że najważniejszy świadek – ochroniarz kantoru - jest zastraszany przez bandytów. Co z tego wyniknie?

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Tymczasem Janek zostanie ukarany za swój wybryk. Siostry, po tym jak znajdą chłopaka w oknie życie, będą chciały wezwać policję. Jednak kolegom Janka uda się przekonać zakonnice, żeby tego nie robiły. Mimo to chłopaka nie ominie kara. Kłopoty będzie miała również Mania. Babcia znajdzie w pokoju nastolatki butelkę wina. Co z tego wyniknie? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym odcinku serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej". Gdzie można obejrzeć premierowe odcinki?

Serial "Na Wspólnej" emitowany jest przez stację TVN od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15. We wtorek, 23 sierpnia, widzowie będą mogli zobaczyć premierowy, 3476. odcinek serialu. Warto dodać, że "Na Wspólnej" dostępny jest także na platformie Player. pl. Można tam obejrzeć odcinki, które jeszcze nie miały premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości