Gwiazdy

"Na Wspólnej". Klientka Weroniki wyzna, że zrobiła coś strasznego. Z czym będzie musiała zmierzyć się prawniczka?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
kadr z serialu "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej" obecny jest na antenie stacji TVN od 2003 roku. Od tamtej pory serial każdego dnia przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. W najnowszym 3470 odcinku Daria przyzna, że niewłaściwie ulokowała swoje uczucia. Co z tego wyjdzie?

"Na Wspólnej". Odcinek 3470 - co się wydarzy?

W najnowszym odcinku serialu "Na Wspólnej" Daria wyzna Luizie, że zakochała się w lekarzu, ale ten jest już zajęty i ma żonę. Tymczasem Paula będzie miała pretensję do męża, że ten nie pozwala jej spokojnie umrzeć. W trakcie rozmowy z Lwem kobieta niespodziewanie straci przytomność. Będzie wymagała natychmiastowej operacji.

Seriale

Dzień na planie "Receptury"
Dzień na planie "Receptury"Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Beata tuż po przebudzeniu zorientuje się, że w jej domu nocował Emil. Prosi mężczyznę, aby więcej tego nie robił. Zdenerwowana Wójcikowa słyszy w odpowiedzi, że być może zobaczy dzisiaj Pawła. Jak przebiegnie spotkanie rozdzielonych małżonków?

Tymczasem uczucie między Weroniką a Janem zacznie nabierać rumieńców. Antosia przyłapie mężczyznę, gdy ten wymyka się z sypialni jej mamy. Dziewczyna powie Janowi, że nie musi się jej obawiać, póki mama jest szczęśliwa. Zażartuje, że ma nadzieję, iż Jan nie prowadzi podwójnego życia. Po południu do kancelarii Weroniki przyjdzie roztrzęsiona Pomorska. Pokaże jej wyniki badań, które sugerują, że zażywa narkotyki. Będzie przekonana, że to mąż dosypuje jej czegoś do jedzenia. Wieczorem zadzwoni do Weroniki i wyzna, że zrobiła coś strasznego. Co się wydarzyło? Odpowiedź znajdziecie w - premierowym - 3470 - odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej". Gdzie można obejrzeć serial?

"Na Wspólnej" to serial, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Można go oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - o godzinie 20:15 na antenie stacji TVN. Już w czwartek, 4 sierpnia, zostanie wyemitowany premierowy - 3470 - odcinek serialu.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości