Gwiazdy

Anna Korcz o początkach "Na Wspólnej" i pracy z Adamem Fidusiewiczem: "Był niesfornym bachorkiem"

Gwiazdy

Anna Korcz. Aktorka
Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

W tym roku serial "Na wspólnej" obchodził 18 urodziny. Anna Korcz z sentymentem wróciła do zawodowych wspomnień i opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z synami. "Dzisiaj przedstawiam Wam duet męski, którego dorobiłam się ciężką pracą" – czytamy.

Anna Korcz – praca w "Na wspólnej"

Anna Korcz to polska aktorka teatralna i filmowa. Choć na swoim koncie ma wiele różnorodnych ról, szerszej publiczności dała się poznać za sprawą serialu "Na Wspólnej". W tym roku produkcja obchodzi 18. urodziny. Dokładnie 27 stycznia 2003 roku na antenie TVN wyemitowano pierwszy odcinek, który od razu podbił serca fanów. Co ciekawe, większość obsady nie zmieniała się od pierwszego ujęcia.

Na planie pojawili się zarówno znani aktorzy, jak i debiutujące, młode talenty, które rozwijały się na oczach widzów. Taką osobą, był m.in. Adam Fidusiewicz, który wcielił się w rolę Maksa Brzozowskiego, syna Izabeli (Anny Korcz). Aktor dorastał wraz z serialem. Był studentem, artystą i biznesmenem. Przeżywał perypetie miłosne, a także momenty mrożące krew w żyłach.

Aktorka wróciła do wspomnień i opublikowała na Instagramie zdjęcie z "rodzinką", czyli serialowym potomkiem Maksem i nieco młodszym "zielonym ludkiem", czyli Janem Pigoniem, rodzonym synem.

Kochani!!! "Na Wspólnej" ma ponad 18 lat!!! Kiedy rozpoczynaliśmy naszą przygodę, tego zielonego ludka nawet nie było w planach!!! Ten czarny, już teraz dorosły i bardzo fajny, kontaktowy mężczyzną, był wówczas niesfornym bachorkiem!!! Dzisiaj przedstawiam Wam duet męski, którego dorobiłam się "ciężką pracą"!!!

– przyznała.

Nowy post Anny bardzo szybko skomentował główny zainteresowany. Adam Fidusiewicz podłapał żart i zapytał: - Mamo, mogę się pobawić z braciszkiem? Aktorka w humorystyczny sposób odpowiedziała mu, że niestety jest już za późno.

Fani w komentarzach zwrócili się także do Adama z apelem - Maks, uspokój się i wracaj do serialu.

Adam Fidusieiwcz rezygnuje z "Na Wspólnej"

Adam Fidusiewicz to znany i niezwykle utalentowany aktor, który 18 lat temu pojawił się w pierwszym odcinku serialu "Na Wspólnej". Rola Maksa Brzozowskiego przyniosła mu olbrzymią rozpoznawalność. Jednak po wielu latach spędzonych na planie, Adam podjął decyzję o odejściu z planu na jakiś czas. Jakie miał powody? Okazuje się, że Adam Fidusiewicz dostał rolę w zagranicznym filmie. 36-latek wkrótce wystąpi w amerykańskiej produkcji pt. "Jack Ryan", w której zobaczymy również Daniela Olbrychskiego.

- Ostatnio zadzwonili do mnie zza oceanu i poprosili o współpracę. (...) Tak pomyślałem, że to jest właściwy moment, żeby spróbować nowych rzeczy, nowych projektów. No i byłem w Budapeszcie, pracowałem z zagranicznymi aktorami, mówiłem po angielsku - mówił Adam Fidusiewicz w Dzień Dobry TVN.

Adam Fidusiewicz żegna się z serialem "Na Wspólnej". Teraz zagra w amerykańskim serialu:

Zobacz także:

Anna Korcz ponownie zostanie babcią. Córka radosną nowinę ogłosiła w Wielkanoc. "Czeka nas wielka przygoda"

Anna Korcz została babcią w pandemii. "3 miesiące zakazali mi się widywać z wnukiem"

Anna Korcz otworzyła kawiarnię. "Mam nadzieję, że gości których karmię, nie obrażam tymi smakami"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości