Gwiazdy

"Na Wspólnej". Michał zaskakuje Igę. Czy wróci do hazardu?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3502. odcinku?
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3502. odcinku?TVN
wideo 2/13

Od lat widzowie "Na Wspólnej" z zapartym tchem śledzą życiowe perypetie bohaterów serialu, a najnowszy 3502. odcinek zapewni im kolejną dawkę emocji. Cielecki i Berg poproszą bowiem Kasię o pomoc, samotna Kolenda wyląduje na oddziale Kamila, a Michał zaskoczy Igę. Jak zareaguje?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3502. odcinku?

Ciężarna Iga słyszy, że Michał rozmawia z kimś przez telefon o akcie notarialnym ich domu. Podejrzewa, że Brzozowski wrócił do hazardu. W pracy Przybysz wyznaje Sławkowi, że spodziewa się dziecka i rozważa samotne macierzyństwo. Michał przysłuchuje się ich rozmowie i wieczorem totalnie zaskakuje Igę.

Natomiast Kolenda ląduje na oddziale Kamila, który stwierdził u niej niewydolność układu wieńcowego. Zaleca szefowej unikanie stresu i ograniczenie obowiązków służbowych. Ta potakuje, po czym w sali chorych urządza… swój gabinet. Hoffer jest zdenerwowany tym faktem. Anna tłumaczy swojej matce, że pracą zagłusza swoją samotność. Tymczasem Nalepa dopuszcza w końcu do siebie Darię!

Z kolei Cielecki i Berg proszą Kasię o pomoc. Chcą zrobić swoim dzieciom niespodziankę i kupić im nowe meble. Bergówna zdziwiona – jak mogą tego nie skonsultować z Jarkiem i Elizą?! Wszystko staje się jasne, gdy siada na połamanej kanapie. W tajemnicy przed skruszonymi Rafałem i Bogdanem Kasia wymyśla sprytny plan. Na czym on polega?

"Na Wspólnej". Gdzie i kiedy oglądać?

"Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Premierowe odcinki można zobaczyć od poniedziałku do czwartku na antenie TVN. Najnowszy 3502. już dziś, 6 października o 20:20. Produkcja dostępna jest również w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości