Gwiazdy

Odwiedziliśmy plan „19+”. Zobacz rozmowę z gwiazdami hitowego serialu

Gwiazdy


Agnieszka Jastrzębska odwiedziła plan „19+”, gdzie udało jej się porozmawiać z gwiazdami serialu – Małgorzatą Heteryk i Ernestem Musiałem. Młodzi aktorzy opowiedzieli o pracy, fanach, planach na przyszłość i udziale w Ameryka Express.

Serial „19+” cieszy się niesłabnącą popularnością od pierwszego odcinka. Produkcja liczy blisko 500 odcinków, a aktualnie trwają prace nad kolejnym sezonem.

Nikt się nie spodziewał, że będziemy tak długo grać, bawić się w ten zawód i staniemy się wszyscy aktorami. Chyba porwaliśmy widza tą swoją autentycznością i naturalnością

– powiedziała Małgorzata Heretyk.

Sukces w życiu i serialu

Aktorzy porwali nie tylko widzów, ale i użytkowników mediów społecznościowych. Po premierze „19+” liczba obserwujących sukcesywnie rosła.

Dla mnie to jest szok, że moja osoba potrafiła zebrać tyle odbiorców

- wyznała serialowa Melania.

W naszych social mediach nie gramy Arka i Melanii. Mamy swoje prywatne kanały. To jest fajne, że na samym początku, gdy je tworzyliśmy, ludzie przychodzili do nas i mówili: „O, Arek, Melania, ale fajnie was widzieć! Mogę was przytulić, wziąć autograf, zrobić zdjęcie?” Teraz już się to trochę zmieniło. To się stało nasze, prywatne

– wyjaśnił Ernest Musiał.

W prywatnym życiu są parą. Ich zaręczyny wzbudziły absolutną sensację na YouTube i Instagramie. Ślub odbędzie się jeszcze w tym roku, pod Krakowem, dlatego przygotowania do ceremonii idą pełną parą. Fani mogą śledzić ich poczynania w mediach społecznościowych, a już 4 marca rusza kolejna edycja Ameryka Express z udziałem zakochanych.

Zobacz też:

Wiosna 2020 z TVN. Co nowego pojawi się na antenie?

„19+” – o czym jest serial?

„19+” to polski serial dokumentalny opowiadający o wkraczających w dorosłość absolwentach klasy maturalnej. Historia skupia się na grupie przyjaciół, która dopiero stawia pierwsze kroki w dorosłość. Niektórzy z nich zaplanowali już całą swoją przyszłość, a inni wciąż poszukują swojej drogi. Jak potoczą się ich losy?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Poznali się na planie serialu 19+. Jak narodziło się ich uczucie?

„Motyw” – zobacz relację z planu nowego serialu kryminalnego

Hiszpania, Miami i Sopot. Zobacz, gdzie gwiazdy spędzają ferie

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości