Gwiazdy

Na jaw wyszły nowe fakty o Johnnym Deppie. Aktor miał trudne relacje z matką

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Co nowego w show-biznesie
Dzień Dobry TVNCo nowego w show-biznesie

Choć Johnny Depp może się pochwalić sukcesami zawodowymi to jego życie prywatne dalekie jest od ideału. Przy okazji filmu dokumentalnego o aktorze na jaw wyszły dokumenty rozwodowe jego rodziców. Wynika z nich, że gwiazdor miał bardzo trudną relację ze swoją matką. 

Johnny Depp – sukcesy zawodowe

Johnny Depo to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych hollywoodzkich aktorów. Gwiazdor zagrał główne rolę w takich filmach jak "Piraci z Karaibów" czy "Edward Nożycoręki". Aktor ma na swoim koncie Złotego Globa za rolę w filmie "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street", trzy nominacje do Oscara i dziesięć do Złotych Globów. W 2003 i 2009 roku został uznany przez magazyn People za najseksowniejszego mężczyznę na ziemi. 

Johnny Depp – trudne relacje rodzinne

W przypadku Johnnego Deppa, sukcesy zawodowe nie szły w parze z życiem prywatnym. Mimo wielkiej kariery, popularności i pieniędzy, jego życie osobiste nie szczędziło mu trosk. Paul Barresi, reżyser filmu dokumentalnego o aktorze, dotarł do dokumentów rozwodowych jego rodziców, którzy rozstali się, gdy Johnny miał zaledwie 13 lat. Rozwód bardzo mocno wpłynął na życie gwiazdora, który od młodych lat borykał się z uzależnieniem od narkotyków. Dokumenty, które ujrzały światło dzienne potwierdzają, że relacja aktora z jego matką należała do wyjątkowo trudnych i skomplikowanych. Okazuje się, że znęcała się psychicznie i fizycznie nad aktorem, a on sam w jednym z wywiadów przyznał, że była jedną z najbardziej podłych osób na świecie. Mimo prób, nigdy udało im się odbudować relacji, matka Johnnego Depa zmarła w 2016 roku. 

Zobacz także:

Autor:Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości