Gwiazdy

"My way". Edyta Górniak w nowym show TVN: "Chciałabym, żeby ludzi się przy nim bawili, odpoczywali i śmiali"

Gwiazdy

Już w październiku stacja TVN wyemituje program MY WAY, w którym widzowie będą śledzili zmagania Edyty Górniak na kursie prawa jazdy. W reality show weźmie również udział syn gwiazdy, Allan Krupa. Kiedy ruszają zdjęcia do programu? Z Edytą Górniak rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Po latach podróżowania na miejscu dla pasażera, Edyta Górniak postanowiła sama siąść za kierownicą.

Przyszedł czas, żeby zmierzyć się z jednym z największych moich smoków. Chciałabym być dobrym kierowcą, bezpiecznym, a potem - jak się uda - to wyczynowym.

- przyznała.

>>> Zobacz także:

Zanim jednak nastąpi ten przełomowy moment w życiu gwiazdy, czeka ją nauka skomplikowanych przepisów drogowych, a następnie "walka o przeżycie" na warszawskich drogach, a kierowcy ze stolicy nie zawsze należą do najbardziej wyrozumiałych. Na szczęście nie będzie sama. W przygotowaniach do egzaminu, gwiazdę wspierać będą: syn Allan i przebojowi trenerzy - ci ostatni natychmiast zareagują i pomogą jej w każdej trudnej sytuacji.

To nie wszystkie niespodzianki, jakie producenci programu przygotowali dla Edyty. Drogowe gry miejskie, wizyta w myjni, na poligonie oraz jazda w najgorszych warunkach pogodowych – to tylko niektóre z "atrakcji", z którymi będzie musiała się zmierzyć. Czy wyjdzie z nich obronną ręką? A może codzienność kierowcy okaże się ponad jej siły? Zobaczymy.

Na koniec w ramach podziękowania za trud i cierpliwość Edyta zabierze jednego z nauczycieli na swój koncert – gdzieś w Polsce. Czy dotrze na niego już jako pełnoprawny kierowca? A może po raz kolejny okaże się, że zarówno w życiu, jak i na drodze piosenkarka zawsze robi po swojemu, kierując się zasadą MY WAY?

Na dniach rozpoczynają się zdjęcia do programu, a emisja przewidziana jest na październik tego roku. Edyta Górniak zachęca do jego oglądania:

To jest projekt family comedy, chciałabym, żeby ludzi się przy nim bawili, odpoczywali i śmiali.

- powiedziała.

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości