Jak dziś żyje Tamara Gee? „Muzykę wciąż tworzę, ale mam na to mało czasu”.

Gwiazdy


Mocny głos, kontrowersyjny wygląd i gorące występy w „Tańcu z gwiazdami”. Co robi i jak wygląda dawno niewidziana Tamara Gee? Z artystką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

„Muzykę wciąż tworzę, ale mam na to mało czasu”.

Tamara Gee żyje obecnie w Stanach Zjednoczonych. Artystka rozwija tam swój własny biznes kosmetyczny. Muzykę tworzy w czasie wolnym.

Jestem dziś bardzo zajęta. Dużo podróżuje w związku z rozwojem moje marki kosmetycznej. Przemierzam cały świat. Masa ekscytującej pracy. Prawie każdego dnia wchodzimy z marką na nowe rynki. W wolnym czasie zajmuje si moją muzyką.

Tamara kończy prace nad kolejną płytą. Do końca roku będą nagrane pierwsze single.

Wspomnienia z Polski

Tamara Gee była popularna w naszym kraju 10 lat temu. W 2007 roku wystąpiła w szóstej edycji „Tańca z gwiazdami”, a w 2008 roku reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji. Później artystka z polskimi korzeniami wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych.

Jak Tamara wspomina Polskę?

Kocham Polskę, ludzi, miasta. Tęsknię. Od czasu do czasu wracam z mężem do Polski, bo mamy tam rodzinę. Mam niesamowite wspomnienia. „Taniec z gwiazdami” był wspaniałym doświadczeniem. No i oczywiście Eurowizja. Same dobre wspomnienia.

W 2007 roku na Tamarę wylała się w Polce fala hejtu. Prasa bulwarowa spekulowała, że Gee była wcześniej mężczyzną.

Niektórzy próbowali zyskać rozgłos wykorzystując mnie. Dziś nie żywię urazy. Jestem silniejszą osobą, gdybym wtedy taka była, pewnie inaczej bym sobie z tym radziła. Tak czy inaczej, to nie zostawiło we mnie żadnych trwałych szkód.

-podsumowuje Tamara.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN