Gwiazdy

Muniek Staszczyk prosi fanów o wsparcie. "Mój 86-letni tata przeżył cudem koronawirusa"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Muniek Staszczyk nie należy do gwiazd, które chętnie zapraszają media do życia rodzinnego. Teraz zrobił wyjątek i wyjawił, że jego tata przeszedł zakażenie koronawirusem. Artysta poprosił fanów o wsparcie i modlitwy.

Koronawirus w rodzinie Muńka Staszczyka

Po roku od wybuchu pandemii lekarzom udało się ustalić pewne fakty dotyczące COVID-19. Jak wiadomo, zakażenie koronawiruem najciężej przechodzą osoby starsze oraz borykające się z innymi przewlekłymi dolegliwości. Nie oznacza to oczywiście, że w przypadku wszystkich seniorów pojawiają się takie same objawy. Ostatnio z COVID-19 walczył ojciec Muńka Staszczyka. Artysta poinformował o stanie zdrowia pana Tomasza w mediach społecznościowych.

Muniek Staszczyk w prywatnym wpisie

Zazwyczaj Muniek Staszczyk korzysta z mediów społecznościowych do informowania fanów o swoich kolejnych projektach zawodowych. Rzadko kiedy pisze o życiu prywatnym, jednak tym razem zrobił wyjątek. Powodem była niedawna choroba jego ojca.

- Mój 86-letni Tata przeżył cudem koronawirusa. Teraz jest w trakcie rekonwalescencji. Proszę wszystkich T.Przyjaciół o modlitwę i wsparcie dla Tomasza Staszczyka - napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Fani Muńka nie zawiedli. W komentarzach pod wpisem z miejsca zaczęli dzielić się słowami otuchy.

- Życzę dla taty dużo siły i zdrowia. Trzymajcie się chłopaki i niech silniejszy opiekuje się słabszym - pisze jeden z internautów.

- Zdrowia dla Pana starszego i Pana młodszego. Chłopaki nie płaczą - dodaje inny.

My również życzymy zdrowia Panu Tomaszowi.

Muniek Staszczyk: Dzisiaj rock jest już dość poważnym dziadkiem

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości