Gwiazdy

Muniek Staszczyk odwołał swój koncert. Artysta wraca do zdrowia po wylewie

Gwiazdy

Muniek Staszczyk

Fani martwią się o zdrowie Muńka Staszczyka. W połowie lipca artysta miał wylew, teraz odwołuje listopadowy koncert w Stodole, ponieważ rehabilitacja wymaga więcej czasu. Internauci zasypują muzyka życzeniami rychłego powrotu do pełni sił i na scenę.

Lider zespołu T.Love - Muniek Staszczyk - w lipcu przeszedł wylew. Artysta trafił do jednego z londyńskich szpitali, a kilka dni później za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się z odbiorcami wiadomością o przebytym wylewie.

Muniek odwołuje koncert

Teraz Muniek Staszczyk wydał kolejne oświadczenie, w którym zaznaczył, że wraca do zdrowia, jednak musi odwołać zaplanowany na koniec listopada koncert w Warszawie, promujący jego solowy album.

Drodzy, miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie - jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty w klub Stodoła w Warszawie.

-czytamy w tekście na Facebooku.

Do grania koncertów zamierzam wrócić w przyszłym roku, wtedy ustalimy nową datę koncertu w klub Stodoła.

- zapewnia muzyk.

Wokalista zaznaczył też, że premiera płyty zatytułowanej „Syn Miasta”, odbędzie się zgodnie z planem, czyli 18 października.

Fani wspierają Muńka po wylewie

Fani wspierają Muńka w walce o zdrowie. Wśród komentarzy na Facebooku wybrzmiewają przede wszystkim życzenia rychłego powrotu do formy.

Dużo zdrowia i powrotu do formy. Na Pana koncerty zaczekamy. ?✊

Zdrowie najważniejsze więc wypoczywaj i wracaj w pełnej formie ❤️❤️❤️❤️

Muniek koncerty i premiera nowej płyty poczekają :) My też cierpliwie poczekamy ;) Najważniejszy Twój powrót do zdrowia, to priorytet! Także SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!! ? Pozdrawiam :)

My także przyłączamy się do życzeń: Kochany Muńku, wracaj do sił - my zaczekamy!

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości