Gwiazdy

Mrozu i jego sentymentalna podróż do lat 90. w piosence "Złoto". "Biegało się po garażach, po osiedlu"

Gwiazdy

Mrozu w zupełnie nowym klimacie podbija rynek muzyczny. To świetna informacja nie tylko dla fanów artysty, ale także dla tych, którzy z nostalgią wracają myślami do lat 90. 21 maja premierę miał nowy singiel Mroza, "Złoto". Piosenkarz wystąpił ze swoim numerem na scenie Dzień Dobry TVN. Koniecznie zobaczcie wideo.

Mrozu i jego "Złoto"

Artysta miał wyjątkowe warunki do tworzenia nowej muzyki. Jego nowy singiel powstał w zachwycających okolicznościach przyrody.

- To utwór, który zrobiliśmy z moimi kumplami - z Piotrem Rubensem i Wiktorem Koperskim. Pojechaliśmy sobie nad jezioro Czorsztyńskie, wynajęliśmy wielki dom, rozstawiliśmy sprzęt i mieliśmy się zrelaksować. Wzięliśmy rowery, gitary, klawisze. Pierwszej nocy byliśmy tak szczęśliwi, że jesteśmy w tak pięknym miejscu, ze zrobiliśmy dwie piosenki, w tym

"Złoto" - mówił Mrozu.

Mrozu wraca do lat 90.

Singiel "Złoto" to sentymentalna podróż do lat 90. Najbardziej mówi o tym teledysk, który oddaje ducha tamtych czasów.

- Teledysk wymyśliła Zuzanna Plisz. Uderzyła nie tylko w moją strunę sentymentalną, ale tak wyglądało moje dzieciństwo. Biegało się po garażach, po osiedlu - podsumował muzyk, który piosenkę "Złoto" wykonał specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN.

Mrozu w utworze "Złoto"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości