"Motyw" - serial, który trzyma w napięciu. Premiera już dziś na player.pl!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Nowy serial kryminalno-obyczajowy już 12 grudnia tylko w player.pl! Każdy jest zdolny do zła, wystarczy tylko... motyw! Przygotujcie się na porządną dawkę emocji i nie przegapcie premiery serialu "Motyw".

"Motyw" to serial kryminalny, w którym występuje Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki i Agnieszka Grochowska . Będziecie w napięciu od pierwszych minut oglądania. Jak się okazuje, do rozwiązania sprawy nie wystarczą tylko zwykła analiza dowodów i przesłuchań, potrzeba czegoś więcej. Premiera serialu na player.pl już w czwartek, 12 grudnia, po godz. 6.00. Oglądaj gdzie chcesz i kiedy chcesz - player.pl dostępny jest także w aplikacji mobilnej.

Serial "Motyw" - wciągająca fabuła

„Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie – Luiza, Czarna oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w Gdańskiej restauracji padają strzały, Luiza Porębska (Małgorzata Kożuchowska) oraz jej mąż Maks (Andrzej Konopka) zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie spadają na ich pracownicę Annę Czarnecką (Agnieszka Grochowska), która próbowała uciec z kraju. Aresztowana „Czarna” nie przyznaje się do winy. Sugeruje jednak, że za zdarzenie odpowiedzialna jest jej szefowa…

Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi (Michał Czernecki), śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym. Kobiety obwiniają się wzajemnie, a Szulc szybko orientuje się, że cała trójka to znajomi z czasów liceum. Kto więc kłamie i kto miał motyw?

Sprawa, początkowo oczywista, co chwila zmienia tor. Do rozwiązania gdańskiego śledztwa nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i przesłuchania podejrzanych – trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80.

Gwiazdorska obsada serialu "Motyw"

W serialu główne role zagrają Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki i Agnieszka Grochowska. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także Andrzej Konopka, Olga Bołądź, Magda Walach, Adam Ferency, Magdalena Turczeniewicz, Maria Mamona i Mateusz Rusin. W rolę głównych bohaterów w młodości, pojawiających się w retrospekcjach, wcielili się: Bartłomiej Kotschedoff, Agata Turkot oraz Grażyna Sobocińska.

Producentem serialu jest DGA Studio i Jake Vision, Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński na zlecenie dla TVN. Za scenariusz odpowiada zespół: Tomasz Titkow (główny scenarzysta), Joanna Titkow i Ewa Popiołek, pod nadzorem kreatywnym Katarzyny Śliwińskiej. Serial reżyseruje jeden z najzdolniejszych twórców młodego pokolenia - Paweł Maślona.

>>> Oglądaj serial "Motyw" na player.pl od 12 grudnia

>>> Zobacz relację z konferencji prasowej

Autor: Jola Marat

Źródło: TVN.PL