Gwiazdy

Monika Zamachowska pokazała swój salon. Fani: "Piękne, klasyczne i eleganckie wnętrze"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Monika Zamachowska postanowiła pokazać w mediach społecznościowych, jak spędza sobotni wieczór. Z tej okazji opublikowała fotografię swojego salonu. Internauci są zachwyceni wysmakowanym wnętrzem.

Salon Moniki Zamachowskiej

Monika Zamachowska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i chętnie pokazuje internautom szczegóły z prywatnego życia. Relacjonuje nowe projekty, czas spędzany z najbliższymi, a także swoje pasje. Niekiedy zaprasza fanów także do swojego domu. Nie inaczej było w sobotni wieczór 20 marca. Dziennikarka opublikowała na Instagramie wyjątkowe ujęcie swojego salonu.

- To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór ... #homesweethome #withpeopleyoulove #goodmusic #aglassofwine #iwantfornothingmore - napisała pod fotografią.

Przytulne pomieszczenie zachwyciło internautów. Docenili oni urokliwe dopasowanie szarej kanapy do białej komody i drewnianego stołu, a także monochromatyczny obraz nad telewizorem oraz uzupełniający wnętrze pnący kwiatek. W komentarzach czytamy:

  • Ale klimat... Jejku, jak ja się odnajduje na tej kanapie w tym otoczeniu
  • Piękne, klasyczne i eleganckie wnętrze
  • Pani Moniko co to za cudowna roślina? :) widać w tym domu miłość.

Dom Moniki Zamachowskiej na Instagramie

Nie był to pierwszy raz, kiedy Monika Zamachowska pokazała wnętrza swojego domu. Zdarzyło jej się wcześniej kilkukrotnie publikować zdjęcia salonu, choć nigdy nie ukazywały one aż tak wiele. Ujęcia z różnych stron pomieszczenia pokazują, jak pokój wygląda w całości i w jakim stylu został utrzymany.

Podoba Wam się salon Moniki Zamachowskiej?

Magiczny głos Zbigniewa Zamachowskiego. Jak aktor odnajduje się w radiu?

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości