Gwiazdy

Monika Zamachowska o kulisach rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim i kłopotach w związku: "Ze zdradą męża włącznie"

Gwiazdy

Monika Zamachowska opowiedziała o szczegółach rozstania ze swoim mężem, Zbigniewem Zamachowskim. Dziennikarka w wywiadzie szczerze mówiła o uczuciach, które towarzyszą jej w tym trudnym czasie. Zapowiedziała, że po rozwodzie chce wrócić do swojego nazwiska. Padły też słowa o zdradzie.

Monika Zamachowska o rozstaniu z mężem

Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski podjęli decyzję o rozstaniu. Paparazzi uchwycili moment wyprowadzki aktora od żony. Monika Zamachowska w wywiadzie dla Wprost.pl opowiedziała o rozwodzie.

Właśnie rozpadło się moje małżeństwo. Dotarło do mnie, że to już koniec. Nie ja podjęłam tę decyzję, ale skoro już prasę obiegły zdjęcia Zamachowskiego niosącego regał, to może czas tego związku dobiegł końca

- wyznała dziennikarka.

Jak przyznała, była w szoku.

- Jest coś takiego, jak codzienność w związku, ale mnie cały czas wydawało się, że lecę na skrzydłach miłości. Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości . Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach. Przecież nie ma par idealnych, życie nie polega na tym, że partnerzy, małżonkowie, rozumieją się bez słów, chodzą spać trzymając się za ręce i budzą się tak samo. Tak sobie to tłumaczyłam. Ale po trzech miesiącach samotności, dla mnie to dużo, bo nigdy nie byłam sama…- powiedziała Monika Zamachowska.

Monika Zamachowska o kłopotach w związku

Niewierność, o której opowiedziała Monika Zamachowska, miała nie być jedynym kłopotem w związku. Jak przyznała w wywiadzie, relacje jej dzieci i Zbigniewa Zamachowskiego nie były idealne.

- Zbyszkowi bardzo zależało, żeby się wyprowadziły, żeby ich nie było w domu. Dla matki wybór 'dzieci albo mąż', nie istnieje i nie może istnieć. Na szczęście to jest instynkt, nie muszę tego racjonalizować. Mam też własną ocenę tej sytuacji i ona brzmi tak: Moje dzieciaki są fantastyczne! Wyrosły na mądrych, świadomych, współczujących ludzi. Kocham ich najbardziej na świecie. Powiem więcej, to one w moim życiu liczą się najbardziej – podkreśliła dziennikarka. Zapowiedziała też, że po rozwodzie chce wrócić do swojego nazwiska.

Monika Zamachowska: "Kultura zdycha w tym kraju. Będzie ciężko Polaków namówić, żeby znowu chodzili do kina czy teatru". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Big Boy zwierzył się z najgorszych rzeczy, jakie o sobie usłyszał. "Pisali, że jestem grubą świnią i szowinistą"

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski obchodzą rocznicę ślubu. Córka pary: "Bolesna, jak mówi mój tata"

"Małpeczki, ostronosy i inne gadziny" - Honorata Skarbek przewodniczką po Meksyku?

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości