Gwiazdy

Monika Richardson w zmysłowym tańcu z ukochanym. Fani: "pasujecie do siebie"

Gwiazdy

Michał Wargin/East News

Monika Richardson pokazała ujęcie zrobione w trakcie zmysłowego tańca z partnerem. Dziennikarka wyznaje zasadę, że życie jest tylko chwilą i należy się nią cieszyć. Romantyczna fotografia zauroczyła obserwatorów prezenterki.

Monika Richardson w zmysłowym tańcu

Monika Richardson wstawiła zdjęcie na swój profil na Instagramie, które rozbudziło wiele emocji wśród jej obserwatorów. Dziennikarka pokazała fotografię zrobioną minionego wieczoru, na której tańczy w objęciach swojego partnera.

Prezenterka podkreśliła, że był to magiczny wieczór i dodała, że życie jest tylko chwilą. Obojętnie obok tak romantycznego zdjęcia nie mogli przejść obserwatorzy Richardson. "Cieszę się razem z panią", "piękne zdjęcie, zupełnie jak w "Zapach kobiety", "pasujecie do siebie", "w tym tańcu są uczucia" - to tylko niektóre wpisy pozostawione pod fotografią.

Monika Richardson - życie zawodowe i prywatne

Monika Richardson jest dziennikarką i prezenterką, a także polską iberystką. W telewizji zadebiutowała w 1995 roku. Prowadziła wiele programów rozrywkowych, miała także swoje audycje radiowe.

Była trzykrotnie zamężna. Od 1995 do 2000 roku jej mężem był Will Richardson, następnie związała się z Jamie'm Malcolmem. Z małżeństwa z pilotem ma dwoje dzieci: Tomasza i Zofię. Małżeństwem byli od 2001 do 2012 roku. W 2014 roku wyszła za aktora Zbigniewa Zamachowskiego. O rozpadzie ich związku dowiedzieliśmy się w 2021 roku. Obecnie dziennikarka spotyka się z Konradem Wojterowskim, producentem filmowym.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Monika Richardson: Lidia Popiel jest hiper-kobietą, taką kobietą, którą zawsze chciałam być i nigdy nie będę

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości