Gwiazdy

Monika Richardson pokazuje nowego partnera i reaguje na złośliwe komentarze. "Kto decyduje, czy żałoba się zakończyła?"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Ostatnimi czasy Monika Richardson rozgrzewa nagłówki serwisów plotkarskich. Rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim na nowo podsyciło zainteresowanie jej życiem prywatnym. Teraz dziennikarka nie zamierza kryć się z nową miłością. Jej zdjęcie z partnerem wybudziło wiele emocji wśród obserwujących gwiazdę na Instagramie.

Monika Richardson z nowym partnerem

Gwiazda przechodziła ostatnio trudne chwile. Jej mąż, Zbigniew Zamachowski, wyprowadził się z ich mieszkania na warszawskim Żoliborzu w ciężkiej atmosferze. Dziennikarka przyznała później, że w małżeństwie od dawna nie układało się najlepiej, doszło nawet do zdrady.

Wygląda jednak na to, że szczęście się do niej uśmiechnęło. Richardson znalazła miłość u boku Konrada Wojterkowskiego, z którym właśnie opublikowała wspólne zdjęcie. Para wyjechała prawdopodobnie do Hiszpanii, na co wskazują relacje na InstaStory.

- Uciekliśmy - napisała tajemniczo Monika.

Wśród fanów wywiązała się zagorzała dyskusja na temat przechodzenia z jednej relacji w drugą.

  • Powiem tak. Bardzo dobrze. My kobiety dojrzałe nie damy sobie w kaszę dmuchać!
  • O Jezu, jestem chyba z innego świata... Jak można rozstać się z miłością i za chwilę być z kimś nowym?
  • Moniko jesteś wzorem do naśladowania. Szukasz swojego szczęścia za wszelką cenę nie myśląc, co ludzie powiedzą. Zazdroszczę odwagi.
  • Brawo, tylko nie dajcie się złapać. Życie trzeba brać garściami a nie skubać po troszku. Powodzenia.

- czytamy w komentarzach.

Monika Richardson postanowiła zareagować na wpisy internautów. W kilku zdaniach napisała o żałobie po zakończonym małżeństwie.

U mnie minęło kilka miesięcy od 20 stycznia, czyli od dnia wyprowadzki mojego męża. Kto decyduje, czy to dużo, czy mało, czy żałoba się zakończyła, czy przepracowałam złe emocje? Ja nie umiem tego określić

- czytamy.

Konrad Wojterkowski: kim jest nowy partner Moniki Richardson?

Mężczyzna, który skradł serce Moniki Richardson jest przedsiębiorcą, producentem filmowym i filantropem. Od wielu lat staje w obronie kobiet i dzieci narażonych na przemoc za sprawą akcji "Kocham. Szanuję – Nie biję". Ma 18-letniego syna z pierwszego małżeństwa.

Publikując pierwsze zdjęcie z nową ukochaną napisał:

To jest Monika, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy... i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy. Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem.

Zobacz wideo: Monika Richardson: Kultura zdycha w tym kraju. Będzie ciężko Polaków namówić, żeby znowu chodzili do kina czy teatru

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości