Gwiazdy

Monika Richardson pokazała zdjęcie córki. Fani: "Jaka podobna do mamy"

Gwiazdy

Piotr Blawicki/East News

Monika Richardson jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dzieli się z fanami wieloma momentami ze swojego życia. Tym razem dziennikarka opublikowała w sieci zdjęcie córki. Podobieństwo obu pań jest wprost uderzające.

Córka Moniki Richardson jest już prawie dorosła

Zosia, która w tym roku kończy 16 lat odwiedziła w Przemyślu przyjaciółkę. Ponieważ w szkołach średnich trwają matury, pozostali uczniowie mają wolne i właśnie ta przerwa skłoniła ją do wyjazdu. Na opublikowanych przez Monikę Richardson fotografiach widać nastolatkę na tle panoramy miasta. Rzeczywiście, podobieństwo dziewczyny do mamy jest uderzające, co nie umknęło także uwadze fanów dziennikarki. "Jaka podobna Zosia do mamy ?", "Córunia piękna jak mama!❤️❤️❤️". Wielu z nich zachwycało się także urodą dziewczyny, nie zwracając uwagi na podobieństwo: "Ma Pani śliczna córkę Pani Moniko gratuluje", "Zośka piękna, duma z córki zasłużona, pozdrawiam serdecznie". Zresztą dziennikarka także nie szczędziła komplementów córce - pod fotografią umieściła hasztag #zośkajestcudowna.

Monika Richardson o Przemyślu "żyje się spokojniej, piękniej i jakoś tak... z sensem"

Córka dziennikarki pozuje na tle nocnej panoramy Przemyśla - to z kolei skłoniło dziennikarkę do refleksji na temat stylu życia mieszkańców miasta. - Za każdą moją wizytą tutaj mam wrażenie, że są w tym kraju miejsca, gdzie żyje się spokojniej, piękniej i jakoś tak... z sensem - napisała w poście. W tej kwestii fani także chętnie weszli z nią w dyskusję: "generalnie życie jest super jak się ma dobre podejście do wielu drobnych spraw, do codzienności...", "Ma Pani racje Pani Moniko dokładnie jest tak jak Pani pisze dobrze że była okazja do wyjazdu szczęśliwego powrotu ", "Pozdrawiam z Przemyśla ❤️ to prawda tu żyje się spokojniej".

Zobacz wideo: Moje dziecko zdaje jutro maturę

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości