Gwiazdy

Wysportowana Monika Olejnik na wakacjach. Martyna Wojciechowska: "Jesteś moją inspiracją"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Monika Olejnik od kilku dni przebywa na wakacjach i ku uciesze fanów chętnie dzieli się malowniczymi zdjęciami z podróży. Teraz dziennikarka pokazała, jak ćwiczy na urlopie i wywołała zachwyt wśród internautów. Pod wrażeniem jej kondycji i figury jest także wiele gwiazd.

Figura Moniki Olejnik

Monika Olejnik słynie z niezwykle smukłej i wysportowanej sylwetki. Figurę chętnie podkreśla w codziennych stylizacjach, a także w telewizyjnej "Kropce nad i" czy na czerwonych dywanach. Robiący wrażenie wygląd zawdzięcza temu, że się nie przejada, a także częstym treningom (ponieważ ćwiczy trzy razy w tygodniu) oraz bieganiu, które kocha. Ruch jest dla niej niezwykle ważny.

- Pokazuję, że warto o siebie dbać, że bieganie, pływanie, regularna siłownia, zdrowa dieta przynosi efekty . Namawiam ludzi do aktywności i wiele osób mi za to dziękuje - wyznała Monika Olejnik w wywiadzie dla "Urody Życia".

Monika Olejnik ćwiczy na wakacjach

Od kilku dni Monika Olejnik ładuje baterie na wakacjach. Dziennikarka publikowała już fotografie z Pietrasanta z Toskanii we Włoszech, a także z Korsyki. Chętnie dzieli się z obserwatorami w mediach społecznościowych szczegółami swojego wyjazdu i pokazuje zachwycające widoki. Jej najnowszy post wzbudził szczególne emocje. Dziennikarka pochwaliła się bowiem filmikiem i zdjęciami, na których widać, jak ćwiczy nad przepaścią na tle pięknych skał Calanques de Piana. Publikacja wywołała falę komentarzy.

"Wow! Nie wychodzę z podziwu", "Mega", "Chylę czoło", "Trochę ryzykowne", "W zdrowym ciele zdrowy duch, wrażliwość, elegancja, intelekt i wiele więcej", "Niech pani uważa i nam tam nie spadnie. Ja bez 'Kropki nad i' to nie dam rady" czy "Aktywność, miłość, sport, pozytywne myślenie, a na dodatek w takich okolicznościach przyrody " - piszą internauci.

Pod wrażeniem jest również podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska , która napisała: "Ty jesteś niezmordowana! Szacun. Jesteś moją inspiracją!". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara stwierdziła: "Uwielbiam te posty. Od razu dzień jeszcze lepszy". Trenerka Anna Lewandowska dodała emotkę wyrażającą oklaski, podobnie zareagował koszykarz Marcin Gortat .

Was również inspiruje ćwicząca Monika Olejnik?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Monika Olejnik słynie z ciętego języka i trudnych pytań. "Często było tak, że goście się obrażali po programie"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości