Gwiazdy

Monika Mrozowska z czwórką dzieci w Wenecji. "Piękna gondola, przystojny gondolier i zachodzące słońce"

Gwiazdy

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska wybrała się z rodziną na urlop do Wenecji. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych klimatyczne zdjęcie z gondoli, a także z sentymentem wróciła do wspomnień sprzed 30 lat, kiedy to po raz pierwszy zawitała w tym włoskim mieście.

Monika Mrozowska – wakacyjne wspomnienia sprzed 30 lat

Wakacje rozpoczęły się w najlepsze, a gwiazdy wraz z rodzinami wyruszyły na wyczekane urlopy. Na wycieczkę do Włoch wybrała się Monika Mrozowska. Aktorka po 30 latach postanowiła powrócić do Wenecji, tym razem nie sama, a z czwórką dzieci. Na Instagramie gwiazda pochwaliła się zdjęciem z synkiem oraz gondolierem, a także przyznała, że od dawna marzyła o tym, aby raz jeszcze przepłynąć się gondolą po urokliwym mieście.

Gdy 30 lat temu byłam pierwszy (i ostatni) raz w Wenecji marzyłam o tym, żeby tu wrócić i popływać po kanałach nie tylko tramwajami wodnymi, ale… również gondolą z gondolierem w pasiastej koszuli. W czwartek była piękna gondola, przystojny gondolier i zachodzące słońce... tylko kto te 30 lat temu mógł przewidzieć, że będzie tam również czwórka moich własnych dzieci

- rozpoczęła aktorka.

W dalszym wpisie Monika zwróciła uwagę na pracę gondolierów. Choć na zdjęciu opublikowanym w sieci widzimy mężczyznę, aktorka zdradziła, że w Wenecji stanowisko "kapitana gondoli" obejmuje także jedna kobieta.

- W Wenecji pracuje jako gondolierka tylko… jedna dziewczyna, ale… podobno jest świetna w tym, co robi – dodała jako ciekawostkę.

Fani zachwyceni rodzinnym zdjęciem Moniki Mrozowskiej

Zdjęcie Moniki Mrozowskiej urzekło fanów. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci zachwycali się pięknymi krajobrazami Wenecji. Bardziej spostrzegawczy obserwatorzy dostrzegli także mały szczegół. Jak przyznali, mały Lucek, którego aktorka trzyma na rękach, ma identyczne ubranie, jak znajdujący się w tle gondolier.

"Wenecja jest cudowna. My byliśmy na jesieni i zakochałam się w tych pięknych uliczkach, fasadach, ahhh jedno z najpiękniejszych miejsc", "Z gondolierem w pasiastym wdzianku na kolanach", "Gondolier Lucek robi wrażenie. Cudownie! Byłam w zeszłym roku we wrześniu, faktycznie mało ludzi. Nic tylko się zachwycać" - pisali fani.

Zobacz wideo: Monika Mrozowska została mamą po raz czwarty

Zobacz także:

"Od porodu minęło już tyle czasu, a ta dalej wygląda jakby była w ciąży". Monika Mrozowska odpowiada: "Kocham swoje ciało"

Monika Mrozowska zdziwiona tym, co powiedziała o niej córka: "Szok, serio szok"

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba są jednymi z najbarwniejszych postaci "Gogglebox". "Co sezon jest w głowie lampka, a może już starczy?"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości