Gwiazdy

Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko. Dumny tata pokazał pierwsze zdjęcie maleństwa

Gwiazdy

Wojciech Olszanka/East News

Media obiegła wspaniała wiadomość. Wieczorem 19 stycznia Monika Mrozowska została po raz czwarty mamą. Informacją podzielił się w mediach społecznościowych dumny tata. Znane jest imię i płeć maleństwa.

Ciąża Moniki Mrozowskiej

Monika Mrozowska wychowuje już dwie córki: 18-letnią Karolinę i 11-letnią Jagodę, a także 7-letniego syna Józefa. Zawsze marzyła o dużej rodzinie i gromadce dzieci i jej marzenie zostało spełnione. Jej czwarta ciąża przebiegała pomyślnie, choć nie było łatwo ją znosić w ciężkich czasach koronawirusa.

- Szybciej niż zarażenie koronawirusem groziło mi sfiksowanie w czterech ścianach własnego domu. Musiałam zachować zdrowy rozsądek, a przy tym starać się żyć możliwie normalnie. Na każdej wizycie pan doktor uspakajał mnie, że wyniki mogą wyjść raz lepsze, raz gorsze, podobnie jak obraz USG, ale muszę pracować nad tym, żeby bez względu na wszystko zachować spokój. A to bywało trudne. Pomagała mi świadomość, że jestem pod doskonałą opieką - mówiła w wywiadzie dla "Party".

Czwarte dziecko Moniki Mrozowskiej

Aktorka wcześniej poznała płeć swojego czwartego dziecka. Dowiedziała się, że będzie to chłopiec i wspólnie z partnerem zadecydowali, że dadzą mu na imię Lucjan. Wiadomo, że termin miała wyznaczony na 19 stycznia. Maluch przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie, tak jak jego starsze rodzeństwo. Szczęśliwą wiadomością podzielił się w mediach społecznościowych partner Moniki Mrozowskiej, Maciej Auguścik-Lipka.

- Hello World !! Nazywam się LUCJAN ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni. Pewnie tak. Czuję wdzięczność i mega spokój. Cytując słowa: "Znam wreszcie lepszą wersję siebie, Niech serce mnie niesie, A ty w nie wlej się...". Monika Mrozowska, jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania. Dziękuję za wytrwałość, siłę i wszystko co najlepsze - napisał na Instagramie.

Pod uroczym czarno-białym zdjęciem malucha momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani piszą: "Gratulacje dla was. Może będzie 5, jak w rodzinie zastępczej, czego życzę. Pozdrawiam serdecznie", "Dużo zdrówka dla synka, a Wam przespanych nocy" czy "Wczoraj jeszcze Pani Monika dodała nowy post z domku, a dziś już jest po wszystkim. Gratulacje. Kochany dzidziuś".

Redakcja Dzień Dobry TVN również przyłącza się do życzeń. Serdecznie gratulujemy!

Monika Mrozowska o powrocie do formy po ciąży. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości