Gwiazdy

Córka Moniki Mrozowskiej doczekała się studniówki. Sukienka, którą wybrała jest przepiękna

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Monika Mrozowska
Tomasz Urbanek / East NewsMonika Mrozowska

Monika Mrozowska ma córkę, która w tym roku zdaje maturę. Dziewczyna jest już po studniówce. Dumna mama w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem, na którym widać Karolinę oraz jej ojca, Macieja Szaciłło. Jaką kreację wybrała tegoroczna maturzystka?

Monika Mrozowska o studniówce córki

Monika Mrozowska chętnie dzieli się w sieci życiem prywatnym i spostrzeżeniami dotyczącymi macierzyństwa. Kilka miesięcy temu aktorka wraz z dorosłą już córką przygotowywała się do studniówki. Wówczas trwał wielki wybór idealnej kreacji. Impreza została jednak przełożona. Choć zgodnie z tradycją powinna odbyć się na około 100 dni przed egzaminem maturalnym, ze względu na pandemię bal zorganizowany został w marcu.

- ALERT! Studniówka przeniesiona na marzec. Propozycja zmiany nazwy na Trzydziestodniówkę. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy silne emocje. Możliwe utrudnienia komunikacyjne z rodziną. Przerw w dostawie posiłków nie przewidujemy. Zabezpiecz sukienkę/garnitur, bo jednak jeszcze może się przydać - pisała kilka miesięcy temu  Monika.

Maturzyści doczekali się jednak swojego wielkiego dnia. W marcu Karolina wraz z rówieśnikami zatańczyła poloneza i świętowała nadchodzący egzamin dojrzałości. Trzeba przyznać, że dziewczyna wyglądała nieziemsko. Postawiła na klasyczną i elegancką kreację – długą, błyszczącą sukienkę ze sporym rozcięciem.

Dumna mama zamieściła na Instagramie rodzinne zdjęcie i opatrzyła je wzruszającym opisem. Nie zabrakło także akcentu humorystycznego.

STUDNIÓWKA 2022 (w marcu) Córeczko zgodnie stwierdziliśmy z Twoim tatą, że … wyglądasz najpiękniej! Wiadomo. To teraz "tylko" matura i z górki. Drugie zdjęcie przedstawia typową fotografię rodzinną: ojciec patrzy z nadzieją w przyszłość… córka patrzy dumnie na ojca… a matka? Szczerzy się do aparatu.

Wybieramy idealną sukienkę na studniówkę
Wybieramy idealną sukienkę na studniówkę
Dzień Dobry TVN

Monika Mrozowska pokazała córkę w sukni na studniówkę

Zdjęcie aktorki bardzo szybko zauważyli fani. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których to internauci komplementowali kreację jej córki, Karoliny. Jedna z obserwujących dodała także, że panie wyglądają jak siostry.

- Piękne jesteście babeczki. Jak siostry. Nie wygląda pani na matkę nastolatki - pisały fanki.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości