Gwiazdy

Monika Mrozowska i jej sielskie życie w domku na wsi. "Tutaj nikomu nie przeszkadzamy"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Powodów do radości możemy znaleźć mnóstwo, ale w chwilach słabości często zapominamy, za co tak naprawdę powinniśmy być wdzięczni. Dziś w Dzień Dobry TVN o kilku z nich przypomniała Monika Mrozowska, która w czasie izolacji zamieszkała w swoim wymarzonym domku na wsi. Za co aktorka kocha Polskę i który region jest jej najbliższy?

Pomysł na majówkę Moniki Mrozowskiej

Monika Mrozowska o uroczym domku na wsi marzyła od dawna. Udało jej się zrealizować to pragnienie w idealnym momencie – przed pandemią koronawirusa, dzięki czemu wraz z rodziną mogła przenieść się w to ustronne miejsce na czas izolacji.

Jak mówi aktorka, wraz z rodziną spędza w swoim domu na wsi znacznie więcej czasu niż przewidywała przed pandemią. I choć przestrzeń nie jest duża – dom liczy 50 metrów kwadratowych - pozwala na spędzanie czasu w okolicy pięknej natury.

Gdy wracamy do domu, do Warszawy na kilka dni, dzieci dostają, mówiąc wprost,„kota”. Pojawiają się prośby o ciszę od sąsiadów. Dlatego robimy szybko pranie, przepakowujemy się i wracamy na wieś, gdzie nikomu nie przeszkadzamy

- przyznała z rozbawieniem Monika.

Mrozowska przełamała również tabu i powiedziała szczerze, jak uciążliwa bywa nauka w domu – nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców.

Przyznaję, że to mnie chyba najbardziej wykańcza tej całej pandemii. Ja i tak jestem szczęściarą, bo mam Józka, który jest w przedszkolu i Karolinę, która jest w liceum, a więc sama zajmuje się swoimi lekcjami. Gdyby jednak wszystkie moje dzieci były w szkole podstawowej, to nie robilibyśmy nic poza odrabianiem lekcji. Szczególnie, że Jagoda (9-latka, przyp. red.) nie lubi siadać do książek, więc w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wszystko załatwiane jest metodą przekupstwa. Ze szkołą jest najtrudniej

- powiedziała szczerze Mrozowska.

Za to do aktywności fizycznej nie muszę dzieciaków gonić. Kocham Polskę, a Mazowsze wciąż jest niedocenione. My tutaj mamy naprawdę piękną okolicę. Dzieci też są już przyzwyczajone, że poza taką aktywnością jak choćby joga, muszą ze mną zrobić przynajmniej 7-10, a niekiedy nawet 15 km spaceru dziennie. Dzięki temu mam chociaż chwilę czasu dla siebie wieczorem, kiedy wreszcie padną ze zmęczenia

- wyznała aktorka w Dzień Dobry TVN.

Monika Mrozowska - kariera

Monika Mrozowska ogólnopolską popularność zdobyła dzięki roli Majki, najstarszej córki Kwiatkowskich w serialu "Rodzina zastępcza". Ma trójkę dzieci, dwie córki - Karolinę (ur. w 2003 roku) i Jagodę (ur. w 2010 roku) i synka, Józefa (ur. w 2014 roku). Monika jest także autorką książek kulinarnych.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości