Gwiazdy

Monika Mrozowska odważnie o macierzyństwie. "Posiadanie dzieci wcale nie jest jednoznaczne z tsunami miłości"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Monika Mrozowska miała nie lada powód do świętowania. Jednego dnia urodziny obchodziła jej mama i córka Karolina. Z tej okazji aktorka zdecydowała się podzielić refleksją na temat miłości i przyjaźni oraz ich roli, którą odgrywają w życiu każdej kobiety.

Monika Mrozowska o dzieciach

Monika Mrozowska zdobyła serce internautek, opowiadając o macierzyństwie w otwarty i bezpretensjonalny sposób. Aktorka chętnie dzieli się szczegółami życia prywatnego. Tym razem zamieściła na swoim instagramowym profilu wpis dotykający tematyki przyjaźni i bezwarunkowej miłości do dzieci.

- To dwie z trzech najważniejszych kobiet w moim życiu - napisała Monika, publikując zdjęcie swojej mamy oraz córki Karoliny. - Mam przyjaciółki, koleżanki, znajome, ale… Zawsze moje córki i moja mama będą na pierwszym miejscu. Karolinę, jak i pozostałe moje dzieci kocham bezwarunkowo. To najpiękniejsza miłość jaka mnie w życiu spotkała… Cieszę się, że miałam to szczęście - wyznała.

Monika Mrozowska w roli mamy

Aktorka nigdy nie ukrywała, że wychowywanie dzieci - choć pełne uroków - to niezwykle trudne wyzwanie. W ostatnim wpisie zaznaczyła, że choć sama ma wyjątkowe szczęście, bo została mamą, to macierzyństwo nie jest gwarancją wyłącznie pozytywnych emocji.

- Posiadanie dzieci wcale nie jest jednoznaczne z tsunami miłości … bywa różnie - stwierdziła Monika. - A ja tego, co czuję do nich nie zamieniłabym na nic innego na świecie - wyznała.

Zwróciła się również do solenizantek z urodzinowymi życzeniami.

- Mamo, Tobie życzę, żebyś nam tak pięknie rozkwitała jak dotychczas - można przeczytać na Instagramie. - A Tobie córeczko … życzę, żebyś kiedyś… Choć raz obdarzyła kogoś takim uczuciem. Niech zaleje Cię ta fala bezwarunkowej miłości - podsumowała Monika.

Zobacz wideo: Rodzinne śniadanie Moniki Mrozowskiej

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości