Monika Miller o swoich granicach w łóżku. "Patrzę na to pod względem naukowym"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Monika Miller o walce z hejtem

Monika Miller to alternatywna modelka, początkująca aktorka i wokalistka, która nigdy nie bała się tematów tabu. W najnowszym wywiadzie artystka otworzyła się na intymny temat bliskości ze swoim nowym partnerem. Czym dla Moniki Miller jest seks w związku?

Monika Miller szczerze o życiu intymnym

Monika Miller od kilku miesięcy tworzy szczęśliwy związek z modelem i muzykiem o imieniu Pavlo. Zakochani często publikują w sieci wspólne zdjęcia i nie kryją się ze swoim uczuciem. Monika nigdy nie wstydziła się podejmowania trudnych tematów na swoich social mediach, dlatego nie dziwi fakt, iż podczas ostatniego wywiadu zdobyła się na dość intymne wyznanie dotyczące jej podejścia do seksu.

Seks jest dla mnie bardzo ważny. Też patrzę na to pod względem naukowym. Hormony, które wydzielają się, zbliżają do siebie ludzi, łączą ich. Są też inne teorie niezwiązane z nauką. Uważam, że seks pomaga w związku, jest niezbędny i działa trochę jak klej, który scala i trzyma ludzi ze sobą – stwierdziła na łamach Super Expressu.

Najważniejsza jest komunikacja

Jak przyznaje - ceni w mężczyznach otwartość i chęć do dzielenia się swoimi fantazjami. Chociaż jest gotowa na trudne rozmowy na tematy, dotyczące bliskości, potrafi też jasno postawić granice. Jak uważa - sama nie ma wybujałych fantazji erotycznych, ceni czułość, namiętność i bliskość. W przeszłości, zanim poznała swojego ukochanego Pavlo, zbliżenia były dla niej czymś istotnym, jednak - rutynowym. Dziś, gdy jest zakochana, potrafi docenić chwile spędzone sam na sam z partnerem.

- Stawiam granice. Są rzeczy, których nie zrobię jeśli nie będę ich czuła, nawet jak ktoś mnie będzie o to bardzo prosił nawet przez parę lat. Nie to jest nie i koniec… Na pewno nie zgodzę się na sado-maso, trójkąt też odpada i wszystkie nietradycyjne pomysły nie są dla mnie. Ja jestem w tym wszystkim taka bardzo waniliowa naprawdę – tłumaczyła modelka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki / East News

Pozostałe wiadomości