Gwiazdy

Monika Miller i jej "Euforia" z okazji Pride Month. "Nie bądźmy obojętni na krzywdę innych"

Gwiazdy

Monika Miller
Dzień Dobry TVN

Monika Miller jak nikt inny ceni sobie różnorodność. Artystka nieustająco walczy o wolność i równość. Jej najnowszy singiel "Euforia" to manifest, w którym wraz z Joanną Lazer z Red Lips stają w obronie praw społeczności LGBT+. Singiel wokalistek z okazji Pride Month niesie za sobą mocne przesłanie.

Monika Miller dla LGBT+

Monika Miller z roku na rok zyskuje na popularności w polskim show-biznesie. Początkowo znana była wyłącznie jako wnuczka byłego premiera. Wkrótce zainteresowała media nie tylko swoim wizerunkiem. Udowodniła, że ma o wiele więcej do zaoferowania niż eksponowanie ciała pokrytego tuszem.

Monika jest przede wszystką artystką - piosenkarką, modelką i głosem swojego pokolenia. Teraz dała temu wyraz.

Od zawsze istotna była dla mnie walka o wolność. Nikt nie może być dyskryminowany ze względu na pochodzenie, płeć, kolor skóry czy orientację seksualną. Dziwi mnie, że trzeba to jeszcze komuś tłumaczyć. Skoro mam możliwość przedstawienia szerszemu gronu swoich działań muzycznych, to postanowiłam to wykorzystać do poruszania palących problemów. Nie pozostawajmy obojętni na krzywdę innych

- mówi o swoim najnowszym kawałku "Euforia" Monika Miller.

Monika Miller - kiedy album?

Singiel "Euforia" swoją premierę ma w wyjątkowym momencie, bo tuż przed Paradą Równości w Warszawie. To symboliczny gest Moniki w stronę wszystkich, którzy choć raz w życiu poczuli się wykluczeni.

"Euforia" to trzeci singiel promujący debiutancki album wokalistki. Oprócz najnowszego kawałka, do sieci trafiły już "W bezruchu" i "Tonę". Wszystkie trzy dostępne są do odsłuchania w serwisach streamingowych. Monika zapowiedziała także, że już wkrótce ujawni tytuł oraz okładkę płyty.

Nie możemy się doczekać!

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dzień Dziadka u Leszka i Moniki Millerów. "Gdybym miał jedną szczepionkę na COVID-19, to oddałbym ją Monice"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości