Gwiazdy

Monika Lewczuk wraca z nowym singlem. "Potrzebowałam oddechu, żeby poczuć świeżość"

Gwiazdy

Przez ostatni rok dużo się u niej zmieniło. Monika Lewczuk opowiedziała nam o pracowitych miesiącach, a ze swoim nowym singlem "Na pół" wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN.

Monika Lewczuk o pracowitej "przerwie"

Artystka, wokalistka, modelka, i miss z międzynarodowymi sukcesami. Monika Lewczuk była nominowana do największych nagród muzycznych w kraju, a jej utwory grane w największych rozgłośniach radiowych w Polsce. Przez ostatni rok, była mniej obecna w mediach. Na co poświęciła ten czas?

Bardzo dużo pracowałam w studiu, szukałam nowych inspiracji, chodziłam na lekcje tańca, rozwijałam się cały czas

- wyznaje.

Jak tłumaczy, nie ma wrażenia, że coś się zatrzymało. Wokalistka skupiła się na samorozwoju.

Potrzebowałam oddechu, żeby poczuć świeżość i znaleźć takie inspiracje, którymi mogę się z ludźmi dzielić

- mówi.

Monika Lewczuk o zmianach

Jak tłumaczy, ostatnie miesiące wiązały się także z licznymi zmianami zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Przerwa, pozwoliła piosenkarce przyjrzeć się dokładnie niektórym sprawom.

Zobaczyłam, że istnieje jakikolwiek inny świat poza studiem, koncertami i muzykami

- wyjawia.

Artystka wystąpiła również na naszej scenie, zaprezentowała najnowszy singiel - "Na pół". 2 września do sieci trafi klip do tej piosenki.

Monika Lewczuk na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Na pół". Zobacz wideo:

Monika Lewczuk - o artystce

Pochodzi z Łomży, w wieku 7 lat przeprowadziła się do Płocka. Monika Lewczuk ma 32 lata i jest absolwentką klasy fortepianu w szkole muzycznej. Swoją karierę zaczęła jednak od modelingu. W 2009 roku została Miss Mazowsza i pierwszą Wicemiss Polski. Dwa lata później reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Supernational, którego została zwyciężczynią. Muzycznie zadebiutowała w jednym z programów typu talent show. Wokalistka ma na swoim koncie album zatytułowany "#1", który otrzymał status złotej płyty. Do jej największych przebojów należą między innymi: "Ty i ja", "Namieszałeś", czy nagrany we współpracy z hiszpańskim piosenkarzem Álvaro Solerem hit "Libre".

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości