Gwiazdy

Polska aktorka robi karierę w Hiszpanii. "Ostatnio ktoś mnie poznał w maseczce i powiedział: widzę cię w każdym serialu"

Gwiazdy

Monika Kowalska trafiła do Hiszpanii przypadkiem kilkanaście lat temu i to właśnie tam rozpoczęła swoją aktorską karierę. Naszej reporterce opowiedziała, dlaczego postanowiła wyjechać na Półwysep Iberyjski i jak wygląda tam jej życie.

Monika Kowalska – polska aktorka, która robi karierę w Hiszpanii

Gra w hiszpańskich filmach i serialach, jednak do kraju na Półwyspie Iberyjskim trafiła przez przypadek. Jak to się stało? Wszystko zaczęło się od matury, a właściwie wyjazdu po zdanych egzaminach.

Po maturze, mając 18 lat wyjechałam do Stanów Zjednoczonych, żeby nauczyć się trochę języka angielskiego. Poznałam Hiszpana, za którym pojechałam do Madrytu

- mówi.

I została. - To nie był mój plan, żeby zamieszkać w Hiszpanii – stwierdza ze śmiechem. Monika Kowalska ukończyła prestiżową szkołę aktorską w Madrycie. Tą samą, do której uczęszczał Javier Bardem, hiszpański aktor, laureat Oscara.

Monika Kowalska – hiszpańskie filmy i seriale

Po skończonych studiach w szkole teatralnej, postanowiła zostać w Madrycie i rozpocząć pracę. Jak mówi, ostatni rok był dla niej wyjątkowo pracowity. - W tym momencie są trzy seriale, które można zobaczyć na całym świecie – opowiada. I dwa filmy – "La Rusa" i "Pullman". Monika Kowalska cieszy się dużą popularnością w Hiszpanii. - Ostatnio byłam w muzeum i pani mnie poznała w maseczce, mówiąc: "widzę cię ostatnio w każdym serialu".

Aktorka tłumaczy, że takie sytuacje zdarzają się jej dosyć często. W Polsce portale i gazety interesują się życiem prywatnym gwiazd. Jak jest w Hiszpanii? - Głównym pytaniem jest: "kto jest mężem Moniki Kowalskiej?" Duchem jest, nigdy się nigdzie nie pojawił. Ludzie podejrzewają, że wymyśliłam coś takiego i do tej pory nie byli w stanie dociec – śmieje się Monika Kowalska i podkreśla, że zarówno jej starszy syn, jak i partner nie chcą się upubliczniać i ona to szanuje.

O czym marzy Monika? - Bardzo bardzo bym sobie życzyła, żeby życie było zaskakujące, ale w taki przyjemny sposób – mówi, a my trzymamy kciuki, żeby się spełniło.

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży: "Nowy rozdział". Aktorka pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem

Małaszyński, Musiał i Zakościelny o 11. edycji Kalendarza Dżentelmeni: "To jest nasz obowiązek"

Magdalena Cielecka o podobieństwach do serialowej Chyłki. "Bywam blisko dna z różnych względów i też mam swoje słabsze dni"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Anna Korytowska

Reporter: Barbara Pasek

Pozostałe wiadomości