Gwiazdy

Monika Jagaciak w ciąży. Czy jej córeczka zostanie modelką? W DDTVN z mamą i "wkrótce babcią" Marleną!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Monika "Jac" Jagaciak jest w siódmym miesiącu ciąży! Już niedługo na świecie pojawi się córeczka Moniki i Branislava. Monika to polska supermodelka, która karierę rozpoczęła już w wieku 13 lat, a w wieku 14 lat wystąpiła na australijskim Tygodniu Mody. Jej mężem jest serbski fotograf Branilav Jankic. Studio Dzień Dobry TVN odwiedziła dziś z mamą Marleną Jagnaciak. Wspólnie opowiedziały o karierze w modelingu i projekcie ,,Letter to my Mother” męża Moniki Branislava Jankića.

Czy Monika Jac Jagaciak chciałaby, żeby jej córeczka zajęła się modelingiem?

Zobacz też: Joanna Krupa zostanie mamą! Zna już płeć dziecka i termin porodu? O ciąży opowiedziała w DDTVN! >>>

Gdybym widziała, że jest na to gotowa, że jej na tym zależy, to pewnie bym trochę zaprzeczyła samej sobie, gdybym jej nie pozwoliła. 

Modelka jest już w siódmym miesiącu ciąży ale informacja o dziecku dopiero teraz ujrzała światło dzienne. Zdjęcie z imprezy baby shower pojawiło się wczoraj na instagramie przyjaciółki Moniki - Karoliny Gruszeckiej. 

Zobacz też: Dzień Matki 2019: kiedy obchodzimy to święto w Polsce? >>> 

Monika JAC Jagaciak z mamą Marleną Jagaciak w studiu Dzień Dobry TVN

Jak wygladały początki kariery polskiej supermodelki - Moniki Jac Jagaciak? Czy 13-14 lat to odpowiedni wiek na rozpoczęcie kariery modelki? Jak wyglądał podział rodzicielskich obowiązków między dwie siostry?

Zobacz też: Anna Czartoryska urodziła! Zdradziła płeć i imię dziecka >>> 

Marlena Jagaciak:

My miałyśmy sporo szczęścia w tym wszystkim. Nie wiedziałyśmy w co wchodzimy. Sytuacja nas zaskoczyła, ale na szczęście pozytywnie. Wszystko się potoczyło bardzo dobrze. Cały czas byłam z córką. Do 16 roku życia taka osoba musi jeździć z opiekunem. Tatuś jeździł z siostrą (która jest znaną lekkoatletką)

Monika Jagaciak:

Miałam super opiekę. Ci ludzie trzymali mnie mocną ręką i nigdy nie straciłam koncentracji na karierze. Skończyłam liceum. 

Fot. DDTVN

Jak zaczęła się przygoda Moniki z modelingiem?

Koleżanka mojej siostry została modelką i pojechała do Japonii. Moja siostra przyszła do mnei z pomysłem, w sumie jesteś wysoka to czemu nie spróbujesz. Gdybym nie poszła na ten casting to i tak ktoś gdzieś by mnie złapał.

Jakie rady ma Marlena Jagaciak dla rodziców dziewczynek, które chciałyby być modelkami i zrobić karierę w świecie mody?

Trzeba przede wszystkim być razem. Jeździć z dziećmi. Obserwować. To jest dużo stresów. To jest ciężka praca. 

W lipcu 2017 r. Monika "Jac" Jagaciak wyszła za mąż. Ślub odbył się w Serbii, w Belgradzie. Mężem polskiej modelki jest serbski fotograf Branislav Jankić.

Jankić jest serbskim artystą, reżyserem i fotografem. Jego prace ukazywały się w rosyjskiej i niemieckiej edycji magazynu Interview, w brytyjskim GQ, japońskim Vogue Homme oraz magazynach Elle i Flaunt.

Wyświetl ten post na Instagramie.

When my mother was given just one year left to live in 2012 after being diagnosed with terminal lung cancer I wanted to do something for her that would have shown her that I always loved her despite our clashes and fights because of her alcohol addiction. A book with her face on the cover and with portraits and letters of mothers who are just like her battling alcohol and drug addiction should have been that gesture which would have told her everything I missed to say in the 10 years I’ve been living away from her in a different country. Unfortunately she passed away 2 years before the book was published. But I am so humble and proud that since Letter to my Mother was published in 2016, it reached so many women in America and many other places around the world who are fighting alcohol and drug addiction and are trying to be a good mother! I am thankful for friends and family who made this project possible @goranmacura @gian.paolo.barbieri @jankicborislav @jacmonika @constablec29 @franklin_stanley @_francesc_ss_ @pietrodellalucia. During the first exhibition of the project in New York a short documentary was made featuring some of the women from the book. I have shown the film in addiction conferences around the country, film festivals and galleries in the past two years and Since yesterday it is public and can be watched online following the link on my profile. The book is available at Rizzoli bookstore in New York and if anyone wants to know more about the project please visit letertomymother.us #lettertomymother #addiction #opioidcrisis #mother #drugepidemic #alcoholaddiction #art — From #borovoselo #vukovar

Post udostępniony przez Branislav Jankić (@slavjankic)

Projekt ,,Letter to my Mother”

Jest to projekt Branislava Jankića, który łączy w sobie film, fotografię i literaturę. Pokazuje on życie amerykańskich matek cierpiących z powodu uzależnień. Celem projektu jest walka ze stygmatyzacją osób z uzależnieniami oraz stworzenie międzynarodowego systemu wsparcia dla tych, którzy zmagają się z tą chorobą, zwłaszcza dla matek.

Monika Jac Jagaciak o projekcie:

Pomysł zaczął się od prywatnej historii ponieważ Branislav dorastał z mama, która miała problemy z alkoholem. W 2013 roku, kiedy dwoiedział się, że mama choruje na raka postanowił rozwiązać swoje konflikty z mamą. Napisał do niej list i od tego się zaczęło. To zbiór prywatnych historii matek i ich dzieci.

Fot. Tomasz Urbanek/East News

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości