Gwiazdy

Gwiazda "Królowych życia" trafiła do szpitala. "Hejterzy zacierają ręce, że coś mi się przydarzyło"

Gwiazdy

TTV

Monika Chwajoł przechodzi teraz wyjątkowo trudny czas. Gwiazda znana z "Królowych życia" pokazała zdjęcie ze szpitala, na którym pozuje z wbitym w rękę wenflonem. W opisie pod zdjęciem nie zabrakło kilku słów do fanów. Monika opisała swój stan zdrowia i powody, dla których trafiła do placówki. - Przyplątał mi się stan zapalny, który niestety nie ustępuje od ponad 2 tygodni - czytamy.

Monika Chwajoł w szpitalu

Monika Chwajoł odeszła z "Królowych życia" kilka sezonów temu, ale nadal nie daje o sobie zapomnieć. Przebojowa bizneswoman z Krakowa chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Tym razem gwiazda zmartwiła swoich wielbicieli. Ze względu na pogarszający się od dłuższego czasu stan zdrowia, najbliższe dni spędzi w szpitalu.

Monika Chwajoł w szczerym wpisie opisała, jak się czuje.

- Jak to mój małżonek mówi, że ze mnie to taki okaz zdrowia, wysportowana, zdrowy styl życia, a tu jednak na chorobę i różne przypadki nie ma mocnych. Kochani pozdrawiam Was serdecznie ze szpitalnego łóżeczka, taka majóweczka u mnie. Hejterzy pewnie zacierają ręce, że w końcu coś się jej przydarzyło, ale powiem Wam tak moje kochane żmijki, ze mnie dzielna i twarda sztuka więc dam radę! - czytamy.

- Przyplątał mi się stan zapalny, który niestety nie ustępuje od ponad 2 tygodni. Wiec jestem po kolejnym zabiegu tym razem wycinania czegoś co nawet lekarze nie do końca wiedzą co to. Opuchlizna spora, ale to zniknie, ważne żeby wszystko wróciło do normy! - dodała gwiazda,

Fani oraz przyjaciele, bardzo przejęli się słowami Moniki. W komentarzach pod wpisem pojawiło się mnóstwo słów otuchy.

- "Przytulam słoneczko moje śliczne" - napisała Agnieszka Kotońska.

- "Dasz radę jesteś mega silna. Trzymam mocno kciuku, żeby szybko wszystko było dobrze" - dodała Adrianna Eisenbach.

- "Zdrówka piękna. Dasz radę, jak nie Ty, to kto " - dorzuciła jedna z fanek.

Redakcja Dzień Dobry TVN życzy Monice szybkiego powrotu do zdrowia.

Kim jest Monika Chwajoł?

Monika Chwajoł dołączyła do obsady "Królowych życia" w 6. sezonie show w 2019 roku. Gwiazda ma obecnie 43 lata. Monika to modelka, biznesmenka, kobieta sukcesu. Prywatnie żona Jacka i mama dwóch córek: Nicole i Michelle. Na Instagramie prowadzi konto o nazwie "monikachwajol_official". Obserwuje ją ponad 70 tys. osób.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dagmara Kaźmierska rozpływa się nad Antkiem Królikowskim: To jest dziecko szczęścia, śmiejące oczko

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości