Modny blond, a może głęboka czerń?Gwiazdy eksperymentują z kolorem włosów

Gwiazdy

Aktualizacja:

Choć są źródłem wielu żartów i stereotypów, mówi się, że to właśnie do blondynek wzdychają wszyscy panowie. Jak się okazuje, panie z jasnymi włosami mają nawet swoje święto - 26 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Pozdrawiania Blondynek. Z tej okazji Mateusz Hładki sprawdził, które gwiazdy zmieniły kolor fryzury.

Zbawienny blond

Blond to kolor, który nie tylko przyciąga mężczyzn jak magnes, ale również działa na korzyść kobiety. Jasny odcień włosów, choć wydaje się uniwersalny, potrafi działać cuda: dodaje twarzy świeżości, rozświetla cerę i ją odmładza. Co więcej, odpowiedni odcień farby może nawet pomóc w zatuszowaniu zmarszczek. Nic dziwnego, że gwiazdy eksperymentują ze swoim wyglądem. Przypomnijmy sobie, jak osoby ze świata show-biznesu wyglądały, zanim zostały blondynkami.

Pierwszą z gwiazd, która przeszła wielką metamorfozę jest Małgorzata Rozenek-Majdan. „Perfekcyjna” jeszcze w 2009 roku nosiła nieco ciemniejsze włosy. Trzeba przyznać, że znacznie korzystniej wygląda w jasnym blondzie.

Następną osobą jest znana i lubiana prezenterka Dorota Szelągowska, która w swojej karierze eksperymentowała z różnymi kolorami. Przez lata zdążyła przefarbować włosy na rude i brązowe , aż ostatecznie pozostała przy blondzie, który zdecydowanie działa na jej korzyść.

Honorata Skarbek z kruczoczarnych włosów postanowiła przefarbować się na ciemny blond. Jasne włosy nadały artystce lekkości i świeżości. W połączeniu z ciemną oprawą oczu nowa fryzura komponuje się bardzo dobrze.

Z brązem do twarzy

Radykalną zmianę przeszła Joanna Horodyńska, która z blondynki stała się krótko obciętą brunetką. W przypadku stylistki nieważne, jaki kolor - w każdym wygląda obłędnie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch