Gwiazdy

Energetyczne i szczere granie, czyli Modern Lies z piosenką „Schematy”

Gwiazdy


Jesteście gotowi na rockowe i energetyczne granie? Modern Lies wkracza na polską scenę mocnym uderzeniem. Poznajcie zespół i ich singiel "Schematy"!

Zespół Modern Lies

Modern Lies założony został w 2013 roku przez czterech przyjaciół z Żywca zafascynowanych muzyką z Wysp Brytyjskich. Ich muzyka to energetyczne gitarowe granie, indie rock, post-punk oraz rock alternatywny z tekstami w języku polskim. Wokalista Paweł Tetłak, gitarzyści Dawid Gilowski i Tomasz Figura, basista Maciek Juraszek oraz perkusista Rafał Ryszawy zadebiutowali na AlterFest 2013 w Mysłowicach.

Modern Lies na swoim koncie ma kilka ważnych koncertów. Zespół grał między innymi u boku zespołu Muchy, Lao Che, Neony, Pogodno, czy Sublim. W zeszłym roku zaprezentowali się także na poznańskim festiwalu Spring Break.

Modern Lies – debiutancki album "Ekstrawertyka"

Modern Lies wkracza na rynek muzyczny z debiutanckim albumem. Zespół zaśpiewał na naszej scenie utwór "Schematy", który promuje nowy album „Ekstrawertyka”. Na krążku znajdziemy jedenaście bezkompromisowych utworów zaadresowanych głównie do słuchaczy gitarowego grania. Na płycie m.in. „Paszporty”, „Schematy” oraz najnowszy singiel „Listopad”.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości