Gwiazdy

Młoda wokalistka o niezwykłej barwie głosu. Izabela Szafrańska z piosenką „Niewinni jeszcze”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Izabela Szafrańska to młoda wokalistka, która skradła serca widzów talent-show. Pod koniec zeszłego roku doczekała się własnej płyty. Na naszej scenie zaśpiewała piosenkę „Niewinni jeszcze”. Jak podoba wam się utwór?

Izabela Szafrańska - płyta i działalność muzyczna

Iza to młoda wokalistka, która śpiewa od 5 roku życia. Niesamowity talent przełożył się nie tylko na wysokie wyniki w polskich talent-show, w których brała udział, ale również na nagranie płyty. Artystka przez lata rozwijała swoją twórczość, zdobywając coraz więcej nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Obecnie aktywnie koncertuje w kraju i za granicą.

W listopadzie 2019 r. Izabela wydała swój debiutancki album "Z bursztynu". Krążek zawiera 12 piosenek autorstwa : Justyny Holm, Jana Wołka, o. Wacława Oszajcy, Grzegorza Tomczaka, Jana Kondraka, Mirki Szawińskiej, Małgorzaty Wojciechowskiej, Grzegorza Walczaka, Janusza Kukuły i Katarzyny Walentynowicz, Marcina Partyki i Izabeli Szafrańskiej.

Muzykę do wszystkich utworów napisał Marcin Partyka (ur. w 1983 r.), wybitny kompozytor i aranżer. Od lat współpracuje on z wieloma polskimi teatrami, tworząc muzykę i aranżując oprawę spektakli.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości