Gwiazdy

Miss Polski jest w ciąży. "Najpiękniejszy prezent na trzydzieste urodziny"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Olga Buława, czyli zdobywczyni tytułu Miss Polski 2018 spodziewa się dziecka. Tę radosną nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama. "Pięknie wyglądasz" - komentują fani.

Olga Buława będzie mamą

Olga Buława spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Radosną nowiną pochwaliła się w wyjątkowym momencie, bo w dniu swoich trzydziestych urodzin. Do postu dołączyła też zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

Najpiękniejszy prezent na trzydzieste urodziny

- napisała.

Pod postem posypały się liczne gratulacje, w tym również od jej koleżanek po fachu. - Najpiękniejszy. Gratulacje! - skomentowała Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015. "Pięknie wyglądasz", "Wow", "Wszystkiego najlepszego Olga". My również dołączamy się do tych życzeń!

Kim jest Olga Buława?

Olga Buława urodziła się 29 lipca 1991 r. Ukończyła Uniwersytet SWPS z tytułem magistra prawa. Natomiast szerszej publiczności dała się poznać trzy lata temu, zdobywając tytuł Miss Polski 2018. Na co dzień pracuje jako stewardessa w Liniach Lotniczych LOT. Jej pracę możemy oglądać w programie "No to lecę!" na Travel Channel, w którym występuje jako jedna z bohaterek.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Olga Buława nową Miss Polski

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości