Gwiazdy

Misiek Koterski świętuje urodziny syna: "Jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Tomasz Urbanek/East News

Choć Misiek Koterski już od dłuższego czasu jest w nowym związku, często podkreśla, jak bardzo kocha swojego syna. Na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym trzyma w ramionach Fryderyka, kiedy ten był noworodkiem. "Ale ten czas szybciutko leci" - pisze aktor.

Życie Miśka Koterskiego

Michał "Misiek" Koterski jest aktorem, prezenterem telewizyjnym i satyrykiem. Jego ojcem jest reżyser, Marek Koterski, a matką Iwona Ciesielska. Koterski znany jest między innymi z filmów "7 uczuć" "Day of the Wacko" czy "Gierek".

W latach 2016-2021 aktor związany był z modelką, Marcelą Leszczak, z którą ma syna – Fryderyka. Para cztery lata temu ogłosiła swoje zaręczyny, do których finalnie nie doszło. Koterski w 2021 związał się z aktorką, Dagmarą Bryzek. W 2020 roku opowiedział o swoich uzależnieniach od używek, z którymi poradził sobie dzięki nawróceniu i modlitwie.

Syn Miśka Koterskiego obchodzi czwarte urodziny

Syn Miśka z pierwszego związku obchodzi dziś swoje czwarte urodziny. Aktor pochwalił się starymi zdjęciami z malutkim Fryderykiem oraz obecnymi, z czteroletnim już chłopcem.

Dzisiaj jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu . Moj Frylson , moja największa miłość, ma urodziny. To już cztery lata. Ale ten czas szybciutko leci. Najlepszego Fryderyku 

Pod postem posypały się życzenia dla Fryderyka. Złożył je między innymi Piotr Rubik: "Sto lat dla Frysia" oraz aktor Sebastian Stankiewicz "100 lat dla kochanego Fryluska. Niech rośnie jak na drożdżach". Fani zauważają również podobieństwo syna do ojca: "Cały Misiek!" – piszą.

Zobacz video: The Strings - boysband, który podbija świat disco

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Pozostałe wiadomości