Gwiazdy

Misiek Koterski skomentował powrót do Marceli Leszczak. "Lepiej późno niż wcale"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Marcela i Misiek znowu razem
Marcela i Misiek znowu razemDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Marcela Leszczak i Misiek Koterski, ku radości fanów, postanowili się zejść. Burzliwa historia ich związku emocjonowała media w całym kraju. Sandra Hajduk-Popińska postanowiła zapytać zakochanych, jak czują się z decyzją o powrocie.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski - związek

"Idąc prosto przed siebie, nie można dojść za daleko" - ten cytat z "Małego Księcia" jest doskonałym podsumowaniem burzliwej historii związku Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego. Para po serii wzlotów i upadków postanowiła do siebie wrócić. I - co najważniejsze - nie żałuje swojej decyzji. - Lepiej późno niż wcale - stwierdził aktor. - Rzeczywiście, ze swojego doświadczenia życiowego wiem, że można by wcześniej, ale gdyby można było pewne rzeczy zrozumieć wcześniej, to by człowiek je zrozumiał. Uważam, że wszystko jest po coś i jeśli kończy się to happy endem jak w komediach romantycznych, to warto było popełnić w życiu niektóre błędy - stwierdził.

Misiek Koterski

Anna Kalczyńska zwróciła uwagę na kwitnący wygląd pary. Świetną prezencją zachwycił zwłaszcza Misiek Koterski, który do roli Edwarda Gierka przytył kilkanaście kilogramów.

- Łobuz, ale uroczy - skomentował z kolei żartobliwie Andrzej Sołtysik.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości