Gwiazdy

Brat Małgosi Rozenek wiele ostatnio przeszedł, ma jednak powód do radości. W Polsce odwiedziły go dzieci

Gwiazdy

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk
Dzień Dobry TVNMałgorzata Rozenek-Majdan i Misha Kostrzewski

Misha Kostrzewski - rozwód

Misha Kostrzewski to brat Małgorzaty Rozenek-Majdan. Po skończonej w Polsce szkole baletowej postanowił szukać szczęścia poza granicami kraju. Najpierw występował 5 lat w Less Ballets de Monte Carlo, a potem 17 lat jako solista brylował na scenie w Lyonie.

Gdy zakończył karierę tancerza został nauczycielem tańca klasycznego i nowoczesnego w Szwajcarii, choć obecnie swoje plany zawodowe łączy z Polską. Tu również odwiedzają go dzieci, którymi właśnie niedawno postanowił się pochwalić. Okazuje się, że łączą ich dobre relacje i chętnie spędzają ze sobą czas, pomimo tego, że Misha dzieli opiekę nad dziećmi ze swoją byłą żoną Ksenią. - To był dla mnie trudny moment. Byliśmy razem przez 30 lat, mamy trójkę dzieci. Pewnego dnia przyszła do mnie i powiedziała mi, że to koniec, że wszystko między nami się skończyło. I ja wiedziałem, że to prawda - opowiadał w czasie pandemii tancerz w jednym z wywiadów.

Misha Kostrzewski - rodzina

Baletmistrz ma troje dzieci: Elisabeth, Yanna i Ninę. Mimo, że jego małżeństwo się rozpadło, rozwód przebiegał w bardzo pokojowej atmosferze. Para ustaliła, że dzieci będą mieszkać na stałe we Francji razem z mamą, ale będą spędzać z tatą tak dużo czasu, jak tylko będzie to możliwe. I podobno chętnie to robią, bo, jak wyjaśnia Misha Kostrzewski, bardzo podoba im się w Polsce.

Obecnie Misha Kostrzewski układa swoje życie na nowo i nieśmiało wspomina o nowym związku. - Dla mnie jest to coś bardzo budującego, że można spotkać kogoś, kto naprawdę jest z tobą, jest kimś, kto ma naprawdę wiele zalet. I przede wszystkim jako człowiek jest niesamowity - zapewniał w rozmowie z Plejadą.

Tancerz postanowił podzielić się z fanami swoją radością, wynikającą z odwiedzin dzieci. Okazuje się, że cała trójka przyjechała do Polski, by spędzić z ojcem trochę czasu. "A ja cały czas kocham moje dzieci" - napisał Misha na swoim koncie na Instagramie, czym ujął internautów. "Super ekipa", "brawo, mądry tatuś" - pisali w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo:

Krystyna Przybylska w Dzień Dobry TVN o córce i wnukach
A. Rogowska-Lichnerowicz, S. Brózda

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości