Gwiazdy

Za kulisami walentynkowego odcinka "Milionerów". "Trzeba było troszeczkę więcej uważać na lekcjach"

Gwiazdy

Walentynkowe wydanie "Milionerów"
Dzień Dobry TVNWalentynkowe wydanie "Milionerów"

W specjalnym, walentynkowym wydaniu "Milionerów" o główną nagrodę walczyły gwiazdy Dzień Dobry TVN. Daria Ładocha i Bartek Jędrzejak oraz Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Dwie pary uczestników zasiadły naprzeciwko Huberta Urbańskiego i zmierzyły się z arcytrudnymi pytaniami. Jakie emocje towarzyszyły im przed nagraniem i za kulisami?

Walentynki w "Milionerach"

Oglądając teleturniej "Milionerzy" i odpowiadając na pytania na kanapie przed telewizorem, może się wydawać, że zagadnienia nie są wcale takie trudne. Jednak stres gracza, atmosfera w studiu i obecność kamer powodują, że emocje sięgają zenitu. Trudno wtedy utrzymać nerwy na wodzy.

- Towarzyszy mi stres, bardzo duży stres, ale to jest taka pozytywna adrenalina. To ma duże znaczenie, czy zarobisz na Centrum Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieży 1 tys. zł czy 80 tys. zł. - powiedział Filip Chajzer.

- Jestem bardzo zestresowana. W zasadzie nigdy nie byłam zestresowana jak dzisiaj. Okazuje się, że trzeba było troszeczkę więcej uważać na lekcjach, kiedy odbywały się kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu - przyznała Daria Ładocha.

Z kolei Małgorzata Ohme przed swoją grą nie była zdenerwowana, a Bartek Jędrzejak wahał się, czy nie zrezygnować z wyzwania. - Najpierw powiedziałem tak, a potem zacząłem się wycofywać rakiem i mówić, że nie jestem do końca przekonany. Jak mówiła moja babcia, ja mam pamięć bardzo dobrą, ale jak od klamki do drzwi, po prostu krótką - przyzna prezenter pogody.

Gwiazdy Dzień Dobry TVN obchodzą walentynki?

Każda z gwiazd lubi walentynki, ale obchodzi je na swój sposób. Jedni bardziej romantycznie, inni mniej.

- Walentynki to jest miły dzień. Każdy dzień, który powoduje, że ludzie są dla siebie mili, uśmiechnięci i mają wobec siebie dobrą energię, jest okej. Natomiast dla mnie walentynki powinny trwać cały rok. Mało czasu poświęcamy na rozmowę, a rozmowa jest najważniejsza - podkreślił Jędrzejak.

Daria Ładocha ze swoim partnerem wręczają sobie praktyczne prezenty z okazji święta zakochanych. - Mam taki stosunek do walentynek, że bardzo chętnie przyjmę odkurzać. Bardzo lubię sprzątać, w zeszłym roku dostałam mopa inteligentnego. My kochamy się przez cały rok, ale jest to wspaniała okazja do przyjęcia jakiegoś miłosnego prezentu, np. szczotki do butów - powiedziała ekspertka kulinariów.

Natomiast dla Małgorzaty Ohme walentynki trwają cały rok. - Miłość jest wszechobecna w moim życiu - miłość do partnera, rodziców, dzieci, zwierząt, do świata. Walentynki życiowe uprawiam prawie codziennie - wyznała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości