Gwiazdy

Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński zagrają w "Milionerach". Do kogo zadzwonią po pomoc?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Jacek Borusińsagra zagra w specjalnym odcinku "Milionerów"
Jacek Borusińsagra zagra w specjalnym odcinku "Milionerów"
wideo 2/3

Gwiazdy 5. części "Listów do M." zagrają w specjalnym, mikołajkowym odcinku "Milionerów". Jedną z dwóch par uczestników będą Jacek Borusiński oraz Wojciech Malajkat. Aktor z grupy kabaretowej Mumio zdradził, jak przygotowywał się do udziału w teleturnieju. Kto odbierze od niego "telefon do przyjaciela"?

Specjalny odcinek "Milionerów" z aktorami "Listów do M."

"Listy do M. 5" okazały się najlepszym kinowym otwarciem tego roku i film wciąż bije rekordy oglądalności. Czy równie dobrze aktorzy poradzą sobie w teleturnieju "Milionerzy"? Naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiądą dwie dwuosobowe drużyny - Jacek Borusiński i Wojciech Malajkat oraz Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak.

Jacek Borusiński w rozmowie z Justyną Piąstą, reporterką dziendobry.tvn.pl, wyznał, czego najbardziej się obawia.

- Mam taki lęk, że nie podołamy w pierwszym czy drugim pytaniu, ale mam godnego partnera Wojciecha Malajkata, który podobno posiada wiedzę rozległą, więc mam nadzieję, że nie będzie tak źle - powiedział aktor.

W jakich dziedzinach czuje się mocny?

- Pewnie geografia, sport, literatura, może kino, teatr. Jeżeli dostanę pytanie o jakiś pierwiastek, o którym nie mam zielonego pojęcia, to naprawdę jestem usprawiedliwiony, ale jeżeli dostanę pytanie o jakiegoś reżysera, gdzie absolutnie powinienem znać tę odpowiedź i nie odpowiem, to to chyba jest najbardziej stresujące - stwierdził Borusiński.

Kiedy gracze nie znają odpowiedzi, mogą sięgnąć po koło ratunkowe, m.in. telefon do przyjaciela. Kto odbierze telefon od Jacka?

- Moim przyjacielem jest Dariusz Basiński, mój parter z Mumio. Cieszę się, że jest on zdecydowanie specjalistą w zupełnie innych dziedzinach niż ja. Dla niego chemia, biologia są bliskie i mam nadzieję, że w razie czego będę się posiłkować telefonem do niego - podkreślił.

By odświeżyć ważne informacje przed występem w "Milionerach", Jacek Borusiński zrobił sobie krótką powtórkę z wiedzy ogólnej.

- Z ciekawości obejrzałem sobie film "Historia świata", który był bardzo inspirujący. Muszę powiedzieć, że pojawienie się w tym programie spowodowało, że pomyślałem o tym, ilu rzeczy ja nie wiem, które tak naprawdę powinienem wiedzieć i fajnie byłoby opowiedzieć je swoim dzieciom. Jak powstawał świat dokładnie, a nie tylko w jakichś tam ogólnikach. To jest taki impuls do tego, żeby może o coś jeszcze uzupełnić tę wiedzę, coś zobaczyć, żeby móc na jakieś pytanie sensownie odpowiedzieć - dodał aktor.

Hubert Urbański o gwiazdach w "Milionerach"

Hubert Urbański trzyma kciuki za zawodników, by udało im się zdobyć jak najwyższą kwotę.

- Będzie pewnie trochę inaczej, śmiesznie, zabawnie, ciekawie, zajmująco, bo goście są wyjątkowi. Aczkolwiek powiedziałbym też, żebyście państwo sobie nie myśleli, bo oni są czasami bardziej "wydygani" od takich regularnych zawodników, którzy przychodzą do programu. Także to nie jest wszystko takie oczywiste. Nic w tym programie nie jest oczywiste. Pewne jest tylko to, że będzie ciekawie - podkreślił prowadzący "Milionerów".

"Milionerzy" - odcinek specjalny. Gdzie i kiedy oglądać?

Jacek Borusińki i Wojciech Malajkat będą walczyć o milion złotych, a wygraną przeznaczą na rzecz Fundacji TVN. Jak im pójdzie? Specjalne wydanie "Milionerów" zobaczymy 1 grudnia o godzinie 20:55 w TVN i na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości