Gwiazdy

Prowadzący Dzień Dobry TVN w "Milionerach". Odcinek specjalny niebawem na antenie

Gwiazdy

Źródło:
Materiały prasowe
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński

Zbliżające się 25. urodziny TVN są doskonałą okazją, aby gwiazdy stacji spotkały się w szczytnym celu. Niebawem wyemitowany zostanie specjalny odcinek "Milionerów", w którym odpytywani będą m.in. prowadzący Dzień Dobry TVN Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Kiedy premiera? Kto jeszcze usiądzie naprzeciwko Huberta Urbańskiego?

25-lecie TVN

Stacja z okazji swojego ćwierćwiecza przygotowała dla widzów wiele niespodzianek. W jesiennej ramówce pojawiły się zupełnie nowe produkcje (Herkules) jak i kontynuacje najpopularniejszych produkcji - m.in. "Kuchennych Rewolucji", "MasterChefa" czy "Milionerów". To właśnie w ostatniej z wymienionych pojawią się nasi prowadzący.

Milionerzy

Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

"Milionerzy". Odcinek specjalny - kiedy oglądać

Taki jubileusz zasługuje na specjalną niespodziankę dla widzów. W poniedziałek 3 października z okazji wypadających tego dnia 25. urodzin TVN w "Milionerach" pojawią się wyjątkowi uczestnicy. O milion złotych zawalczą wspólnie Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński oraz Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Jak poradzą sobie w fotelach naprzeciwko Huberta Urbańskiego? Wygrana obu par zostanie przekazana Fundacji TVN i wesprze budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży - jak wesprzeć budowę

Fundacja TVN buduje Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Jest to jedno z działań podjętych w kierunku kompleksowej aktywności zmierzającej do poprawy sytuacji dzieci i młodzieży zmagającej się z problemami. Jeśli chcesz ją wesprzeć, możesz:

  • wysyłać SMS o treści "Pomagam" pod numer 7356 (koszt SMS 3,69 zł z VAT);
  • wysyłać przelew na Telefon BLIK na numer 509 559 966;
  • dokonać wpłaty na konto PL 25 1140 1010 0000 2581 1800 1001;
  • bezpośrednio na stronie Fundacji TVN;
  • na Facebooku i Instagramie Fundacji, klikając przycisk "przekaż datek".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości