Gwiazdy

Gwiazdy "Listów do M." zawalczą o milion. "Mam partnera, który ma niezłą wiedzę"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Reporter:
Mateusz Jarosławski
Aktorzy „Listów do M. 5” walczą o milion
Aktorzy „Listów do M. 5” walczą o milion Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

W czwartkowym, specjalnym odcinku "Milionerów" wystąpią gwiazdy świątecznego hitu "Listy do M.". Na fotelu, obok Huberta Urbańskiego, zobaczymy: Jacka Borusińskiego i Wojciecha Malajkata oraz Agnieszkę Dygant i Tomasza Karolaka. Jak aktorzy poradzą sobie z wymagającymi pytaniami?

Specjalny odcinek "Milionerów". Kto wystąpi?

Przed nami mikołajkowy odciek "Milionerów", w którym wystąpią gwiazdy świątecznej komedii "Listy do M.". Pieniądze wygrane przez aktorów będą przeznaczone na rzecz Fundacji TVN, o czym w rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN wspomniała Agnieszka Dygant.

- To nie była pierwsze propozycja na ten temat, ale jakoś się nigdy nie zdecydowałam. Jednak przyświeca temu szczytny cel, by wesprzeć Fundację TVN, a drugi powód to oczywiście Tomek [Karolak - przyp. red.] – żartowała aktorka.

Jacek Borusiński w "Milionerach"

W świątecznych "Milionerach" nie zabraknie humoru, napięcia i kultowego "definitywnie", które z pewnością padnie z ust Huberta Urbańskiego. Jacek Borusiński zapytany o to, jakiego typu martwią go pytania w rozgrywce, szczerze przyznał, że te dotyczące tematów, na których powinien się w teorii znać, czyli kultura i teatr.

- Na pewno jest jakaś niepewność, na pewno bym nie chciał odpaść przy pierwszym, drugim pytaniu. Mam partnera, który ma niezłą wiedzę – stwierdził artysta.

"Milionerzy" - odcinek specjalny. Gdzie i kiedy oglądać?

Specjalne wydanie "Milionerów" będzie można oglądać już w najbliższy czwartek, 1 grudnia o godz. 20:55 w TVN i na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Pozostałe wiadomości